Президія схвалила порядок денний сесії обласної ради

1prezid1Президія обласної ради 21 лютого схвалила порядок денний дев’ятої сесії обласної ради сьомого скликання.

 На початку засідання голова обласної ради Володимир Ширма наголосив на необхідності проведення сесії обласної ради саме 23 лютого.

«Від Державної служби геології та надр України надійшли відповідні звернення, що стосуються корисних копалин нашої області. Нам необхідно було якомога раніше розглянути ці звернення на сесії, щоб  Держгеонадра не змогли скористатися «мовчазною згодою» і прийняти рішення без погодження депутатського корпусу. Тому було вирішено провести сесію раніше, ніж планувалося, а саме, 23 лютого», - сказав голова обласної ради.

Голови постійних комісій та голови фракцій розглянули основний перелік питань, узгодили окремі питання та проекти рішень, що оприлюднені з недотриманням вимог Регламенту обласної ради, але є невідкладними, а також що внесені депутатами безпосередньо під час засідання президії. 

Отже, на розгляд сесії вноситься 26 питань порядку денного. Майже всі питання опрацьовані постійними комісіями.

У засіданні президії взяли участь заступники голови обласної ради Сергій Крамаренко та Максим Вілівчук, голова облдержадміністрації Ігор Гундич і його заступник Ярослав Лагута.

Нагадаємо, сесія обласної ради розпочне свою роботу о 10 годині 23 лютого у сесійній залі.

1prezid2

1prezid4

1prezid3

1prezid5

1prezid7

1prezid6

1prezid8

1prezid9

1prezid10

1prezid17

1prezid15

1prezid12

1prezid11

1prezid13

1prezid14

1prezid16

1prezid18

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2