На Житомирщині впроваджується новий проект ПРООН

1bezp1У трьох областях, у тому числі й на Житомирщині, за підтримки уряду Нідерландів впроваджується проект ПРООН «Верховенство права та правосуддя для громад у постраждалих від конфлікту регіонах України».

Для детальної презентації цього проекту представник посольства Нідерландів Ріні Бас та старший радник з верховенства права Насрін Хан зустрілися з першим заступником голова обласної ради Сергієм Крамаренком.

«Приємно, що наша область стала однією з пілотних, де запроваджується проект, направлений на посилення доступу населення до правосуддя, зміцнення громадської та особистої безпеки громадян через конфлікт на сході країни. У свою чергу обласна рада готова до діалогу та всебічної підтримки проекту і приємно, що закордонні колеги надають нашим громадянам таку допомогу у важкий для нашої країни період», - підкреслив Сергій Крамаренко.

Партнерами цього проекту є 4 об’єднані територіальні громади – Новоборівська, Червоненська, Високівська та Тетерівська.

В рамках проекту передбачено підвищення рівня обізнаності населення щодо своїх прав, покращення співпраці між органами місцевої влади, громадянами та правоохоронними органами, надання безоплатної правової допомоги тощо.

1bezp1

1bezp2

1bezp3

1bezp5

1bezp6

1bezp4

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2