Володимир Ширма відвідав обласний госпіталь ветеранів війни

1gosp1Під час робочої поїздки 24 лютого до міста Бердичів голова обласної ради Володимир Ширма оглянув хід ремонтних робіт в обласному госпіталі ветеранів війни, поспілкувався з пацієнтами, медичним персоналом, подивися на умови перебування, перевірив якість харчування.

 За словами головного лікаря  Павла Журбенка, питання харчування та лікування у закладі профінансовано стовідсотково, на це жодних нарікань  у пацієнтів немає. «Навпаки, для ветеранів, інвалідів  війни, чорнобильців, афганців, учасників АТО саме наш заклад є пріоритетним. У нас в госпіталі успішно діє механізм максимально повної реабілітації учасників АТО. Окрім медичних  маніпуляцій та  процедур, у нас працюють психологи, є юридична консультація», - у ході розмови зазначив він.

Оглянувши всі приміщення госпіталю, Володимир Ширма запевнив, що заклад буде посильно фінансуватись протягом року: «На чергову сесію будемо ініціювати питання щодо додаткового виділення коштів для проведення  ремонту фізіотерапевтичного відділення госпіталю».

1gosp2
1gosp3
1gosp4
1gosp5
1gosp6
1gosp7
1gosp8
1gosp9

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2