У Новограді –Волинському відбулась розширена нарада з питань відновлення будівництва хірургічного корпусу

1 1nvnLПитання відновлення будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання розглядали на нараді, яка відбулась 3 березня у Новограді-Волинському.

Участь у засіданні взяли голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма, заступник голови обласної державної адміністрації Ярослав Лагута, керівництво району, міста, депутати обласної ради.

Питання має давню  історію. У 2012 році було завтерджено проекто-кошторисну документацію будівництва корпусу вартістю  64 мільйони гривень, з яких було освоєно майже 4 мільйони гривень. Після чого будівництво "заморозили".

З огляду на майбутнє формування госпітальних округів, один з яких планується створити з центром у Новограді – Волинському та вікрити лікарню інтенсивного лікування другого рівня на базі Новоград-Волинського міськрай ТМО, а також нагальної потреби закладу в реконструкції і модернізації, керівництво міста порушило питання щодо відновлення будівництва.

У ході наради заслухали головного лікаря ТМО Василя Бориса та директора фірми-підрядника, які озвучили інформацію про потребу в коштах для завершення першого етапу будівництва у сумі 22 мільйони гривень.

На черговій сесії міської ради депутати вже виділили 3 мільйони гривень на будівельні роботи, наразі міська влада звернулась до району та області за підтримкою.

Володимир Ширма запевнив присутніх у підтримці депутатським корпусом даного питання: «Разом цю справу можна розпочати і успішно закінчити, але при умові, що всі - і місто, і район, і бізнес - будуть активними учасниками будівництва».

Ярослав Лагута акцентував увагу на загальнодержавному значенні лікарні, враховуючи географічне положення міста Новограда-Волинського.

З обласного бюджету на будівництво хірургічного корпусу планується виділити 5 мільйонів гривень.

1 2nvnL
1 4nvnL
1 3nvnL

1 6nvnL
1 5nvnL
1 7nvnL
1 8nvnL
Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2