Володимир Ширма ознайомився з роботою обласного протитуберкульозного диспансеру

1 2tublikЗ метою  вивчення нагальних проблем обласного протитуберкульозного диспансеру голова обласної ради Володимир Ширма відвідав 14 березня цей заклад.

Разом із головним лікарем диспансеру Віталієм Дідиком та в.о. начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації  Віктором Лучківим вони оглянули приміщення закладу, поспілкувались з персоналом, ознайомились із матеріально-технічною базою.

Все медикаментозне забезпечення, робота бак-лабораторій повністю фінансується за рахунок державної програми, але господарські витрати лягають виключно на адміністрацію  диспансеру. Як зазначив головний лікар, останні 12 років він намагався значну частину робіт проводити за рахунок економії коштів та спонсорів. Проте сьогодні нагально постало питання заміни вікон у дитячому корпусі, де дітки лікуються і навчаються протягом тривалого періоду. Також у стоматологічному кабінеті потрібно замінити апаратуру, яка працює ще з початку 80-років минулого століття.

Голова обласної ради запевнив, що на чергові квітневій сесії будуть виділені кошти для закупівлі необхідного обладнання,  а кошти на заміну вікон будуть виділені з перевиконання бюджету 2016 року.

Нагадаємо, що на Житомирщині стартує пілотний проект з лікування мультирезистентного туберкульозу саме на базі диспансеру, який втілюватиме місія «Medecins sans frontieres»/ MSF/ («Лікарі без кордонів»).

1 1tublik

1 3tublik
1 4tublik

1 5tublik

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2