Голова обласної ради зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Австрії в Україні

1avst1Голова обласної ради Володимир Ширма, голова облдержадміністрації Ігор Гундич та міський голова Сергій Сухомлин провели офіційну зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Австрії в Україні Герміною Поппеллер.

Керівництво області та міста обговорили з австрійською дипломаткою питання залучення інвестицій в економіку Житомирщини.

«Завдяки інвестиціям розширюється європейський економічний простір і Україна має можливість поступово вливатися в цей простір. На території Житомирської області вже є австрійські інвестиції, більше того, у нас ще є підприємці, які хочуть вкладати кошти в економіку області. Нам цікаво знати, що може область запропонувати австрійським бізнесменам та які умови створені для інвесторів. Австрійська сторона зацікавлена у тому, щоб прийшло більше інвестицій на Житомирщину, і якщо для інвесторів створюються привабливі умови, хорошій інвестиційний клімат і можливості, то підприємці готові інвестувати кошти», - наголосила пані Посол.

Голова обласної ради Володимир Ширма зазначив, що Житомирщина має багато різних галузей, в які можна вкладати інвестиції.

«У нас розвинене сільське господарство, Житомирщина виробляє щороку майже 2 млн тонн зерна, і питання переробки сільськогосподарської продукції для нашої області дуже актуально, тому вкрай  потрібні інвестиції у цю галузь. Також ми зацікавлені у інвестиціях у добувну галузь, оскільки область багата на різні корисні копалини. І депутатський корпус намагатиметься усіляко сприяти потенційним інвесторам, щоб вони мали змогу сміливо вкладати кошти в економіку області», - наголосив Володимир Ширма.

Довідково. Протягом 2016 року зовнішньоторговельний оборот області з Австрійською Республікою склав майже 7 млн. дол. США, що в 2,2 рази більше показника 2015 року. Зовнішньоторговельні операції з Австрійською Республікою здійснюються в таких галузях промисловості, як деревообробна і меблева промисловість, легка промисловість, машинобудування, металообробка та приладобудування. В економіку області залучено 3,4 млн. дол. США прямих інвестицій з Австрійської Республіки.

За участю австрійського капіталу в області створено 2 підприємства, зокрема, ТОВ "Житомирський картонний комбінат", що займається виробництвом виробів з паперу та картону та ТОВ "Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ", що займається виробництвом електричного й електронного устаткування для автотранспортних засобів.

1avst1

1avst2

1avst3

1avst4

1avst5

1avst6

1avst7

1avst8

 

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2