В обласній раді обговорили питання оптимізації інтернатних закладів

1inern1Питання оптимізації мережі інтернатних закладів обговорили в обласній раді 17 березня. Заступник голови обласної ради Максим Вілівчук та заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута зустрілись з керівниками КНЗ „Вишевицька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат”,  КНЗ „Довбиська спеціальна загальноосвітня  школа-інтернат”, КНЗ „Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат”, КНЗ «Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №1», батьками вихованців даних закладів та представниками місцевої влади.

Усього в області налічується 17 інтернатних закладів комунальної власності обласної ради. У 2017 році на їх утримання не вистачає 23 мільйони гривень, тому на початку року це питання постало особливо гостро.  Спільним розпорядженням голів обласної ради та обласної державної адміністрації була створена робоча група з цих питань. Одним із варіантів вирішення потреби у коштах - це співфінансування з місцевих бюджетів та оптимізація мережі закладів.

Керівництво області запевнило педагогічні колективи, батьків, що у сесійну залу не буде внесено жодного невиваженого рішення.

1inern1

1inern2

1inern3

1inern4

1inern5

1inern6

1inern7

1inern8

1inern9

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2