Володимир Ширма привітав контррозвідників з професійним святом

1cbu1Напередодні професійного свята співробітників Служби безпеки України 23 березня відбулися урочисті заходи. Цьогоріч День Служби безпеки України, який традиційно відзначається 25 березня, є особливим тим, що вітчизняній спецслужбі виповнюється 25 років. На свято зібралися представники різних поколінь Житомирського регіонального органу.

В урочистій обстановці колектив регіонального органу, ветеранів, всіх, хто стояв та стоїть на варті безпеки держави, привітав голова обласної ради Володимир Ширма.

«Від імені обласної ради прийміть щирі вітання з нагоди 25-річчя з дня створення Служби Безпеки України. Вислів «Життя — Батьківщині, честь — нікому!» для вас не просто слова, а життєве кредо. Ви наш надійний щит, який захищає державний суверенітет і конституційний лад України. Своєю відданістю та професіоналізмом ви заслужили неабиякої шани в очах громадськості. У ці складні часи дозвольте висловити слова вдячності та поваги кожному співробітнику за проявлені мужність та героїзм. Вічна пам'ять тим, хто загинув, захищаючи незалежність та недоторканність кордонів України. Тож бажаю кожному з вас мирного неба, міцного здоров’я, витримки та особистого благополуччя», - звернувся до контррозвідників голова обласної ради.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди 25-ї річниці створення відомства Володимир Ширма вручив Грамоти обласної ради та цінні подарунки Костянтину Невмержицькому, начальнику міського відділу УСБУ в області та Олександру Новицькому, начальнику відділу УСБУ в області.

Для всіх присутніх творчі колективи міста підготували святковий концерт.

Довідково. День Служби безпеки України — свято України. Відзначається щорічно 25 березня у день прийняття Верховною Радою України Закону України «Про Службу безпеки України». 25 березня 1992 Верховна Рада України прийняла закон "Про Службу безпеки України". Саме в цей день щорічно, починаючи з 2001-го, відзначається День Служби безпеки України. Свято було засновано указом президента Леоніда Кучми, враховуючи заслуги СБУ в справі захисту державного суверенітету України, конституційного ладу, територіальної цілісності, законних інтересів держави, а також у забезпеченні прав і свобод людини і громадянина.

1cbu2

1cbu16

1cbu3

1cbu4

1cbu5

1cbu7

1cbu11

1cbu8

1cbu13

1cbu14

1cbu15

1cbu9

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2