Постійна комісія розглянула поведінку громадських активістів під час минулої сесії обласної ради

1reg1Постійні комісії обласної ради розпочали підготовку до чергової 10-ї сесії обласної ради. Сьогодні, 27 березня, під час засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності, у роботі якої взяв участь перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко, депутати опрацювали понад 20 питань порядку денного.

Зокрема, профільна комісія розглянула звернення голови фракції політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» в обласній раді Віталія Ейсмонта щодо перешкоджання окремими громадськими активістами роботі сесії обласної ради та образливих висловлювань в сторону депутата обласної ради. За результатами обговорення даного питання депутати рекомендували розробити відповідні заходи щодо недопущення у подальшому аналогічних ситуацій під час сесій обласної ради. Зокрема, профільна комісія запропонувала допускати до сесійної зали обласної ради тільки керівників громадських організацій за попереднім записом та за наявності відповідного документа, що підтверджує приналежність до організації. Інші представники громадськості можуть перебувати на балконі. Окрім цього, виступи громадськості мають відбуватися після подання ними до секретаріату відповідної заяви із зазначенням теми виступу.

З-поміж іншого профільна комісія заслухала звіт голови облдержадміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку області за 2016 рік, звіт про виконання обласного бюджету за 2016 рік та розглянули зміни до обласного бюджету на 2017 рік тощо.

Також депутати погодили внесення змін до перспективного плану формування територій громад Житомирської області, зокрема, створення чотирьох об’єднаних територіальних громад - Овруцької міської громади, Ємільчинської селищної громади, Любарської селищної громади  та Глибочицької сільської громади.

1reg1

1reg2

1reg3

1reg4

1reg5

1reg6

1reg7

1reg8

1reg9

1reg10

1reg11

1reg12

1reg14

1reg13Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2