Голова обласної ради привітав рятувальників-спецпризначенців з 10-ю річницею створення загону

1mns1Голова обласної ради Володимир Ширма привітав особовий склад аварійно-рятувальний загону спеціального призначення Головного управління МНС України в Житомирській області з 10-ю річницею від дня створення. Долучився до привітань й заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута.

Цього дня у 2007 році центральна міжвідомча атестаційна комісія  МНС України здійснила державну реєстрацію аварійно - рятувального загону спеціального призначення  ГУ МНС України в Житомирській області,  як державної аварійно-рятувальної служби, а міністр України з надзвичайних ситуацій та у справах населення від наслідків Чорнобильської катастрофи затвердив положення про аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ МНС України в Житомирській області.

За цей час житомирські рятувальники-спецпризначенці здійснили 7697  виїздів за сигналом тривога, під час яких було врятовано понад 250 громадян. На даний час штатна кількість особового складу становить 146 та 65 одиниць техніки.

Очільник обласної  ради, вітаючи рятівників, сказав: «В деяких ситуаціях для людей – ви остання надія, і від того, як швидко ви спрацюєте, оперативно зреагуєте  і надасте допомогу, залежить життя людей. Ця робота для сильних людей – сильних духом, сильних фізично, людей, які люблять життя, це робота для справжніх чоловіків. Усі ви обрали своє призначення – бути рятівниками. Від обласної ради, депутатського корпусу, усіх жителів області щиро дякую вам за вашу нелегку роботу і сподіваюсь, що й надалі ви професійно і самовіддано оберігатимете громаду та допомагатимете землякам гідно витримувати всі природні і техногенні труднощі й випробування».

Володимир Ширма  вручив окремим співробітникам загону Грамоти обласної  ради та грошові премії.

1mns1

1mns2

1mns3

1mns4

1mns5

1mns6

1mns7

1mns8

1mns9

1mns10

1mns11

1mns12

1mns13

1mns14

1mns15

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2