Постійна комісія погодила кандидатуру на посаду директора Житомирського драмтеатру

1gumkom1У ході підготовки до чергової сесії обласної ради депутати 30 березня працювали у постійній комісії з гуманітарних питань. Профільна комісія за участю заступника голови обласної ради Максима Вілівчука розглянула більше 25 питань порядку денного.

Зокрема, заслухали інформації керівників управлінь облдержадміністрації про стан та результати виконання низки галузевих регіональних (комплексних) програм соціально-економічного розвитку області.

З-поміж іншого депутати опрацювали декілька кадрових питань, одне з яких призначення генерального директора комунального підприємства «Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім. І.Кочерги» обласної ради. Заслухавши інформацію кандидата-нинішнього директора закладу Наталії Ростової про подальші плани роботи на посаді, яка наголосила на необхідності ремонту будівлі театру, депутати  погодили її кандидатуру. Також постійна комісія дала згоду на переукладання контрактів з керівниками окремих комунальних закладів обласної ради, на внесення змін до контрактів, на затвердження штатних розписів тощо.

1gumkom1

1gumkom2

1gumkom3

1gumkom4

1gumkom5

1gumkom8

1gumkom6

1gumkom7

1gumkom9

1gumkom10

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2