Призовники Житомирщини відправились на строкову службу до лав Збройних Сил

1priz1Заступник голови обласної ради Максим Вілівчук 5 квітня взяв участь в урочистостях з нагоди відправлення призовників до Збройних Сил України.

Перед призовниками з настановами виступили заступник голови обласної ради Максим Вілівчук, військовий комісар обласного військового комісаріату, полковник Юрій Колесніченко, офіцер ЗСУ Валерій Логінов та голова обласної спілки солдатських матерів Валентина Васильчук.

«Сьогодні хвилюючий і водночас особливий день. Ми відчуваємо гордість за наших хлопців, котрим довіряємо найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі. Бути Захисником Вітчизни – це почесна місія кожного. Хлопці, бажаю вам незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх мрій і побажань! Дякуємо батькам за гідне виховання синів. Зичу вам набратися терпіння і чекати швидкого повернення змужнілих синів», - наголосив Максим Вілівчук.

Військовий комісар Юрій Колесніченко зазначив, що участь в антитерористичній операції військовослужбовці строкової служби брати не будуть, а проходитимуть її на місцях постійної дислокації військових частин.

Обряд освячення здійснив протоієрей отець Валерій настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору .

З Житомирського обласного військового комісаріату буде відправлено на службу до війська 64 хлопці.

1priz1

1priz2

1priz3

1priz4

1priz5

1priz6

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2