У Любарському районі за сприяння ПРООН відкрили оновлений ФАП

1fap1У рамках реалізації ІІІ фази спільного Проекту Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», 7 квітня у Любарському районі відкрили оновлений фельдшерсько-акушерський пункт. У відкритті взяв участь заступник голови обласної ради Максим Вілівчук.

Мікропроект  «Покращення надання медичних послуг в фельдшерсько-акушерському пункті» с. Кириївка Любарського району був реалізований за сприяння програми ПРООН сумісно з обласною радою. У місцевому ФАПі було здійснено капітальний ремонт приміщення по заміні вікон, дверей, утеплення фасадів, опалення  та придбання медичного обладнання.

 «Найбільше в цій програмі мені подобається те, що вона дає можливість громаді згуртуватись навколо спільної проблеми і успішно її вирішити. Людям  дають найосновніше – інструмент, який працює.  Ми ж, на жаль, в обласному бюджеті часто маємо дефіцит коштів, тому вкрай важливо приймати ту допомогу, якою дають змогу скористатись. Велике вам спасибі за активність у таких невеличких населених пунктах», - підкреслив Максим Вілівчук.

Загальна вартість проекту гранту склала майже  300 тис грн, з яких 200 тис надав фонд ЄС/ПРООН і понад 60 тис грн виділено з обласного бюджету.

1fap2

1fap3

1fap4

1fap5

1fap6

1fap1

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2