Закріплення депутатів Житомирської обласної ради сьомого скликання за містами та районами області

 

Додаток
                                                                           до рішення обласної ради
                                                                           від  23.02.17   №  519

Закріплення депутатів
Житомирської обласної ради сьомого скликання
за містами та районами області

Андрушівський район
Лабунська Анжеліка Вікторівна Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Баранівський район
Кокітко Наталія Володимирівна Політична партія «Українське об’єднання патріотів «Укроп»
Бердичівський район
Вітусевич Віталій Йосипович Радикальна партія Олега Ляшка
Брусилівський район
Павленко Анатолій Анатолійович «Блок Петра Порошенка» Солідарність»
Рудченко Микола Миколайович «Народна партія»
Ємільчинський район
Довгополий Юрій Дмитрович «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Ширма Володимир Васильович «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Житомирський район
Гула Раїса Миколаївна Політична партія «Опозиційний блок»
Павлюк Руслан Віталійович «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Ейсмонт Віталій Станіславович Політична партія «Об’єднання «Самопоміч»
Коростенський район
Костюшко Ірина Вікторівна «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Нагорняк Володимир Васильович Політична партія «Опозиційний блок»
Коростишівський район
Марчинський Микола Броніславович Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Янчук Віктор Григорович Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
Лугинський район
Озерчук Андрій Миколайович Політична партія «Українське об’єднання патріотів «Укроп»
Любарський район
Сабадаш Ігор Іванович «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Смичок Ілля Анатолійович Радикальна партія Олега Ляшка
Малинський район
Диняк Сергій Васильович «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Перегуда Віктор Петрович «Народна партія»
Народицький район
Дзюбенко Олег Миколайович «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Новоград-Волинський район
Ющенко Олександр Миколайович «Народна партія»
Мельник Віктор Сергійович «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Овруцький район
Ковердун Сергій Анатолійович Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Рибинський Ігор Євгенович Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Павлушенко Олександр Денисович «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Луцюк Микола Миколайович Політична партія «Опозиційний блок»
Ейсмонт Віталій Станіславович Політична партія «Об’єднання «Самопоміч»
Олевський район
Ніколайчук Олександр Володимирович Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Казюк Олег Васильович «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Крамаренко Сергій Михайлович Радикальна партія Олега Ляшка
Попільнянський район
Дідківський Володимир Олександрович «Народна партія»
Мітніцький Юрій Георгійович Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Пулинський район
Кропачов Дмитро Ігорович Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Собко Тарас Дмитрович Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
Радомишльський район
Григорович Микола Станіславович Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Павленко Анатолій Анатолійович «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Романівський район
Ходак Ігор Євгенович Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Чорноморець Олександр Павлович Політична партія «Опозиційний блок»
Ружинський район
Зозуля Микола Петрович «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Саківський Валентин Цезарович Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Хорошівський район

Яковчук Олексадр Миколайович Радикальна партія Олега Ляшка
Пінський Олег Вікентійович Політична партія «Українське об’єднання патріотів «Укроп»
Подік Анатолій Олександрович «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Ковальчук Володимир Кирилович «Народна партія»
Черняхівський район
Сташенко Григорій Федорович «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Рибак Наталія Іванівна Політична партія «Опозиційний блок»
Руденький Андрій Олександрович «Блок Петра Порошенка « Солідарність»
Чуднівський район
Заруцький Віктор Тадейович Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
м. Бердичів
Романський Ігор Васильович Радикальна партія Олега Ляшка
Пасічник Олег Миколайович Політична партія «Об’єднання «Самопоміч»
Чернявський Павло Петрович Радикальна партія Олега Ляшка
Орлюк Сергій Валерійович Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Шавлович Олексій Григорович Політична партія «Об’єднання «Самопоміч»
Маланюк Остап Зіновійович  Політична партія «Об’єднання «Самопоміч»
м. Житомир
Жабокрицький Євгеній Вікторович Політична партія «Об’єднання «Самопоміч»
Кізін Сидор Васильович Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
Забродський Михайло Віталійович «Блок Петра Порошенка» Солідарність»
Кропивницький Володимир Миколайович Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Галагуза Олена Володимирівна Політична партія «Об’єднання «Самопоміч»
Вілівчук Максим Олександрович Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
Бовсуновський Юрій Іванович Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
м. Коростень
Самчук Володимир Миколайович Політична партія «Опозиційний блок»
Мелашенко Анатолій Васильович Політична партія «Опозиційний блок»
Науменко Віталій Анатолійович Політична партія «Українське об’єднання патріотів «Укроп»
м. Малин
Дзюбенко Олег Миколайович «Блок Петра Порошенка» Солідарність»
м. Новоград-Волинський
Нусбаум Степан Антонович «Блок Петра Порошенка» Солідарність»

Перший заступник
голови обласної ради                                                                     С.М. Крамаренко

11

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2