Склад Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Житомирської обласної ради

Склад
Координаційної ради з питань місцевого самоврядування
при голові Житомирської обласної ради

 

Ширма

Володимир Васильович

-

голова обласної ради, голова Координаційної ради

 

Крамаренко Сергій

Михайлович

-

перший заступник голови обласної ради, заступник голови Координаційної ради

 

Вілівчук Максим Олександрович

-

заступник голови обласної ради, заступник голови Координаційної ради

 

Осадчук

Олександр Володимирович

-

голова Андрушівської районної ради

 

М’ялківський

Сергій Сергійович

-

голова Баранівської районної ради

 

Самчик

Максим Юрійович

-

голова Бердичівської районної ради

 

Рафальська

Ніна Анатоліївна

-

голова Брусилівської районної ради

 

Ющенко

Андрій Петрович

-

голова Володарсько-Волинської районної ради

 

Сорока

Віктор Михайлович

-

голова Ємільчинської районної ради

 

Крутій

Сергій Григорович

-

голова Житомирської районної ради

 

Клименко

Василь Іванович

-

голова Коростенської районної ради

 

Бондарчук

Сергій Володимирович

-

голова Коростишівської районної ради

 

Губарець

Олександр Васильович

-

голова Лугинської районної ради

 

Кучер

Ігор Петрович

-

голова Любарської районної ради

 

Левковець

Михайло Савелійович

-

голова Малинської районної ради

   

-

голова Народицької районної ради

   

-

голова Новоград-Волинської районної ради

 

Китиця

Віталій Володимирович

-

голова Овруцької районної ради

   

-

голова Олевської районної ради

 

Боровський

Петро Андрійович

-

голова Попільнянської районної ради

 

Потієнко

Олександр Леонідович

-

голова Радомишльської районної ради

 

Кондратюк

Олександр Павлович

-

голова Романівської районної ради

 

Марущак

Микола Миколайович

-

голова Ружинської районної ради

 

Липко

Анатолій Петрович

-

голова Червоноармійської районної ради

 

Бовсунівський

Іван Павлович

-

голова Черняхівської районної ради

 

Домашенко

Павло Павлович

-

голова Чуднівської районної ради

 

Мазур Василь

Костянтинович

-

Бердичівський міський голова

 

Блощинський

Олександр Сергійович

-

голова Богунської районної ради у

м. Житомир

 

Соя

Олег Васильович

-

голова Корольовської районної ради

у м. Житомир

 

Москаленко

Володимир Васильович

-

Коростенський міський голова

 

Шостак

Олексій Григорович

-

Малинський міський голова

 

Весельський

Віктор Леонідович

-

Нов.-Волинський міський голова

Ящук Юрій Валентинович

- Червоненська селищна ОТГ Андрушівського району

 

Душко Анатолій Олександрович

-       Баранівська міська ОТГ

 

Домашин Юрій Григорович

- Довбиська селищна ОТГ Баранівського району

 

Козеренко Віктор Петрович

- Дубрівська сільська ОТГ Баранівського району

 

Лісова Ірена Леонідівна

- Гришковецька селищна ОТГ Бердичівського району

 

Кудлай Галина Миколаївна

-      Райгородоцька сільська ОТГ

Бердичівського району

 

Семенюк Наталія Володимирівна

- Семенівська сільська ОТГ Бердичівського району

 

Яригін Тарас Петрович

- Швайківська сільська ОТГ Бердичівського району

 

Габенець Володимир Васильович

-      Брусилівська селищна ОТГ

 

Волощук Сергій Володимирович

-      Ємільчинська селищна ОТГ

 

Варварчук Сергій Вікторович

- Барашівська сільська ОТГ Ємільчинського району

 

Сухомлин Сергій Іванович

-      Житомирська міська ОТГ

 

Сокальський Сергій Вікторович

-      Глибочицька сільська ОТГ

Житомирського району

 
 

- Оліївська сільська ОТГ Житомирського району

 

Матвійчук Юрій Вікторович

- Станишівська сільська ОТГ Житомирського району

 

Ільницька Валентина Францівна

- Тетерівська сільська ОТГ Житомирського району

 

Шишковський Анатолій Петрович

- Горщиківська сільська ОТГ Коростенського району

 

Мала Людмила Рафаїлівна

- Ушомирська сільська ОТГ Коростенського району

 

Кохан Іван Михайлович

-       Коростишівська міська ОТГ

 

Куцаківський Олег Григорович

- Старосілецька сільська ОТГ Коростишівського району

 

Мельник Петро Іванович

-       Лугинська селищна ОТГ

 

Герасимчук Володимир Миколайович

-       Любарська селищна ОТГ

 

Філоненко Михайло Миколайович

- Чоповицька селищна ОТГ Малинського району

 

Леончук Анатолій Олександрович

-        Народицька селищна ОТГ

 

Весельський Віктор Леонідович

-        Новоград-Волинська міська ОТГ

 

Онищук Іван Анатолійович

- Городницька селищна ОТГ                   Нов.-Волинського району

 

Залевська Надія Федорівна

-        Брониківська сільська ОТГ

Нов.-Волинського району

 

Кравчук Павло Олександрович

- Піщівська сільська ОТГ                   Нов.-Волинського району

 

Ратушнюк Аркадій Вікторович

- Чижівська сільська ОТГ                         Нов.-Волинського району

 

Коруд Іван Ярославович

-       Овруцька міська ОТГ

 

Трикиша Володимир Олександрович

-       Словечанська сільська ОТГ

Овруцького району

 

Омельчук Олег Васильович

-        Олевська міська ОТГ

 

Коцур Сергій Леонідович

-   Білокоровицька сільська ОТГ Олевського району

 

Можарівський Олег Олександрович

-        Попільнянська селищна ОТГ

 

Мізерний Анатолій Миколайович

- Корнинська селищна ОТГ Попільнянського району

 

Бочківський Анатолій Борисович

-  Андрушківська сільська ОТГ Попільнянського району

 

Олійник Анатолій Станіславович

- Квітнева сільська ОТГ Попільнянського району

 

Гаврилюк Олександр Станіславович

-         Пулинська селищна ОТГ

 

Корзун Леонід Васильович

-         Курненська сільська ОТГ

Пулинського району

 

Кривульський Віктор Францович

-  Мартинівська сільська ОТГ Пулинського району

 

Колесник Анатолій Володимирович

-         Соколівська сільська ОТГ

Пулинського району

 

Тетерський Володимир Романович

-        Радомишльська міська ОТГ

 

Гаврутенко Сергій Васильович

- Вишевицька сільська ОТГ Радомишльського району

 

Майструк Володимир Олександрович

- Потіївська сільська ОТГ Радомишльського району

 

Гиндич Валерій Петрович

-  Миропільська селищна ОТГ                                   Романівського району

 

Черешнюк Олександр Миколайович

-        Вчорайшенська сільська ОТГ

Ружинського району

 

Столярчук Володимир Володимирович

-        Хорошівська селищна ОТГ

 

Рак Анатолій Борисович

- Іршанська селищна ОТГ Хорошівського району

 

Рудюк Григорій Лаврентійович

-  Новоборівська селищна ОТГ Хорошівського району

 

Бардук Микола Миколайович

- Високівська сільська ОТГ Черняхівського району

 

Бєлий Петро Віталійович

- Вільська сільська ОТГ Черняхівського району

 
 

-        Чуднівська міська ОТГ

 

Мельник Сергій Аркадійович

-         Вільшанська сільська ОТГ

Чуднівського району

 

Патей Іван Володимирович

-   Краснопільська сільська ОТГ Чуднівського району

 

Зубленко Зінаїда Святославівна

- Харитонівська сільська ОТГ Коростишівського району

 

Процюк Юрій Миколайович

- Стриївська сільська ОТГ       Новоград-Волинського району