Управління з питань соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та сімей загиблих, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території

Адреса: 10014 м.Житомир, м-н ім. С.П. Корольова, 1. електронна пошта управління
Посада Прізвище, ім'я, по батькові № телефону № кабінету
Начальник управління Стежко Олександра Віталіївна  43-24-81  113
Консультант
Головний спеціаліст

 

 

 

 

 

 

Основними завданнями управління є:

1. Соціальний захист та соціальний супровід внутрішньо переміщених осіб, насамперед, найменш захищених категорій населення (люди похилого віку, інваліди, багатодітні сім’ї, одинокі матері (батьки) з дітьми тощо), учасників антитерористичної операції та сімей загиблих.

2. Максимальне залучення самих внутрішньо переміщених осіб до організації заходів з вирішення їх проблем на всіх рівнях.

3. Дотримання прав і гарантій громадян, у тому числі на працю, та сприяння раціональному використанню трудового потенціалу внутрішньо переміщених осіб.

4. Дотримання конституційних прав і гарантій громадян на житло та земельну ділянку. 

5. Розробка організаційно-правових механізмів стосовно вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб та захисту їх прав на компенсацію завданих морально-фінансових збитків.

6. Забезпечення консолідації зусиль органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, благодійних організацій та інших інститутів громадянського суспільства для вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб.

7. Сприяння створенню системи та механізмів взаємної допомоги та самоорганізації внутрішньо переміщених осіб.

8. Моніторинг проблемних питань щодо реалізації державної соціальної політики у сфері пільгового забезпечення внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, учасників антитерористичної операції та сімей загиблих.

9. Залучення громадського сектора, благодійних, волонтерських та релігійних організацій, соціальних партнерів, приватного сектора економіки, зарубіжних та міжнародних організацій тощо до проведення заходів щодо соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, учасників антитерористичної операції та сімей загиблих.

10. Організація в засобах масової інформації роз’яснення нормативно-правових актів із надання пільг та компенсацій внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованої території, учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих.

11. Створення сприятливих умов для добровільного повернення внутрішньо переміщених осіб до їх покинутого місця проживання або інтеграції за новим місцем проживання.

12. Забезпечення своєчасного розгляду письмових та усних звернень внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, учасників антитерористичної операції та сімей загиблих

13. Виконання оперативних доручень керівництва обласної ради.

Управління має право:

1. Одержувати у встановленому порядку від посадових осіб виконавчого апарату обласної ради документи, довідки, інші матеріали, необхідні для виконання покладених на нього завдань.

2. Залучати спеціалістів підрозділів облдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та об’єднань громадян (за згодою) до розгляду питань, що належать до повноважень управління.

3. Вносити на розгляд керівництва обласної ради проекти розпоряджень голови обласної ради, рішень обласної ради, плани, заходи, доповідні записки та інформацію з питань, що належать до компетенції управління.

4. Брати участь у підготовці та проведенні сесій обласної ради, нарад та інших зібрань, які проводяться обласною радою, її виконавчим апаратом.

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2