Про встановлення ставок рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів при здійсненні побічних лісових користувань і заготівлі другорядних лісових матеріалів

ПРОЕКТ

trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА 
Р І Ш Е Н Н Я

                     сесія             VII скликання
       
від               №         
       
Про встановлення ставок рентної
плати за спеціальне використання
лісових ресурсів при здійсненні побічних
лісових користувань  і заготівлі
другорядних лісових матеріалів
   
Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 69 Бюджетного кодексу України, статтями 72, 73, 77 Лісового кодексу України, розділом 9 Податкового кодексу України, статтею 11  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою збільшення надходжень до місцевих бюджетів області, відтворення, збереження і раціонального використання лісосировинних ресурсів, враховуючи пропозиції Головного управління державної фіскальної служби у Житомирській області від 15.07.16 №1524/5/06-30-12-03-21, рекомендації  постійних комісій обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку     від                       , з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села                       від                     , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити ставки рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів при здійсненні побічних лісових користувань і заготівлі другорядних лісових матеріалів згідно з додатком.
2. Суб’єктам підприємницької діяльності проводити спеціальне використання лісових ресурсів при здійсненні побічних лісових користувань та заготівлі другорядних лісових матеріалів відповідно до Порядку спеціального використання лісових ресурсів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.07 № 761 «Про врегулювання питань щодо спеціального використання лісових ресурсів».
3. Сільським, селищним, міським міст районного значення радам рекомендувати у видатковій частині бюджету передбачати спрямування не менше 50 відсотків коштів, отриманих від рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, в порядку, визначеному чинним законодавством, державним підприємствам лісового господарства для фінансування відповідних сільських, селищних програм, спрямованих на забезпечення відтворення лісів, проведення лісогосподарських заходів і утримання лісів у належному протипожежному та санітарному стані.
4. Установити, що збір громадянами у лісах дикорослих трав’яних рослин, квітів, грибів, ягід, горіхів та інших плодів для власного споживання належить до загального використання лісових ресурсів і проводиться безкоштовно.
5. Державній екологічній інспекції у Житомирській області, Житомирському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, постійним лісокористувачам області здійснювати контроль за дотриманням природоохоронного законодавства, обсягами використання лісових ресурсів.
6. Головному управлінню фіскальної служби у Житомирській області здійснювати контроль за надходженням рентної плати згідно з виданими лісовими квитками.
7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села.
8. Скасувати рішення п’ятої сесії VI скликання №210 від 17.05.11 «Про нормативи збору за спеціальне використання лісових ресурсів місцевого значення».

Голова обласної ради                                                                         В.В. Ширма

Додаток до проекту рішення 


Розробник проекту рішення:
Управлыння лісового та мисливського господарства
Відповідальна особа: Куринський Б.А. –  начальник управління, 22-47-58


Останнє оновлення: Четвер, 13 лютого 2020, 12:38

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2