№ 185 Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту комунальної установи “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Житомирської обласної ради

 


trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Четверта  сесія                                                              VII скликання

від 31.03.16  № 185

Про внесення змін та затвердження
у новій редакції Статуту  комунальної
установи “Центр екстреної медичної
допомоги та медицини катастроф”
Житомирської обласної ради

Відповідно до ст.ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи пропозиції управління охорони здоров’я  облдержадміністрації  від 14.01.16  № 103/01-1,  рекомендації   постійних   комісій обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від 23.03.16, з питань бюджету  і комунальної власності  від 29.03.16, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни та затвердити у новій редакції Статут комунальної установи “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Житомирської обласної ради (додається).

2. Головному лікарю комунальної установи “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Житомирської обласної ради Сові А.М. забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту у новій редакції, про що повідомити обласну раду в місячний  термін.

3.  Рішення обласної ради від  24.12.15  № 44 “Про внесення та затвердження змін до Статуту  комунальної установи “Центр екстреної медичної допомоги та  медицини катастроф” Житомирської обласної ради” визнати таким, що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 


Голова обласної  ради                                                                       А.В. Лабунська

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2