№ 256 Про передачу нежитлового приміщення (склад) та асфальтованої ділянки за адресою: м. Малин, вул. Огієнка, 53

        
trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Четверта сесія                                                                           VIІ скликання

від 19.05.16 № 256

Про передачу нежитлового
приміщення (склад) та
асфальтованої ділянки
за адресою: м. Малин, вул. Огієнка, 53

    Відповідно до статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної  власності”,  враховуючи   рішення    Малинської     міської   ради від 26.02.16 №25 “Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Малина нерухомого майна”, рекомендації постійної    комісії   обласної    ради   з   питань   бюджету і комунальної власності  від 18.05.16, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати безоплатно зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, з балансу «Малинського районного комунального підприємства технічної інвентаризації» Житомирської обласної ради, у комунальну власність територіальної громади м. Малина нежитлове приміщення (склад) та асфальтовану ділянку, що знаходяться за адресою: м. Малин, вул. Огієнка, 53.
2. Директору «Малинського районного комунального підприємства технічної інвентаризації» Житомирської обласної ради Карпенку С.В. здійснити передачу  нерухомого майна відповідно до чинного законодавства та у місячний термін надати обласній раді акт приймання-передачі.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

 

Голова обласної ради                                                                 А.В. Лабунська

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2