ПРОТОКОЛ проведення жеребкування на визначення членів конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади директора Житомирського академічного обласного театру ляльок Житомирської обласної ради з представників громадських організацій у сфері

ПРОТОКОЛ № 1

проведення жеребкування на визначення членів конкурсної комісії з проведення конкурсу 
на  заміщення  посади директора Житомирського академічного обласного театру ляльок
Житомирської обласної ради з представників громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування

м. Житомир                                                                                        від 09 листопада 2016 року

Присутні:

Члени комісії з жеребкування:

Галагуза Олена Володимирівна – голова комісії з жеребкування, депутат обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з гуманітарних питань;

Савенко Ірина Олександрівна - член комісії з жеребкування, заступник керуючого справами, начальник управління юридичної та кадрової роботи виконавчого апарату обласної ради;

Казьмірик Володимир Іванович – член комісії з жеребкування, начальник управління майном виконавчого апарату обласної ради.


Запрошені:Діденко Володимир Миколайович – член громадської ради при Житомирській обласній державній адміністрації.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про проведення жеребкування на визначення членів конкурсної комісії з проведення  конкурсу на заміщення посади директораЖитомирського академічного обласного театру ляльок Житомирської обласної ради з представників громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування.

СЛУХАЛИ: Галагузу О.В., яка повідомила, що обласною радою оголошено конкурс  на  заміщення  посади директора Житомирського академічного обласного театру ляльок Житомирської обласної ради, який проводиться відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про культуру», рішення обласної ради від 19.03.15 № 1434 «Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області у новій редакції», зі змінами.

З метою визначення персонального складу конкурсної комісії з представників громадських організацій та відповідно до розпорядження голови обласної ради від 02.11.16 № 96  «Про проведення жеребкування на визначення членів конкурсної комісії», проводиться жеребкування на визначення членів конкурсної комісії з представників громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування.

         Галагуза О.В. повідомила, що громадськими організаціями було подано 9 (дев’ять) кандидатур до складу конкурсної комісії, та зачитала прізвище, ім’я та назву громадської організації, яка подала дані кандидатури.

         Галагуза О.В. запропонувала Діденку В.М. розпочати жеребкування і обрати трьох представників від громадських організацій до складу конкурсної комісії.

         Діденко В.М. дістав із скриньки, в якій були розміщені жеребки, почергово три жеребки та передав Галагузі О.В., яка  оголосила прізвища кандидатур від громадських організацій, які включаються до складу конкурсної комісії, а саме:

1.

2.

3.

Нужда Дмитро Леонідович        -

Ваколюк Олена Юріївна            -

Наймушина Оксана Вікторівна  -

голова комісії з питань культури, сім’ї, молоді та спорту, гендерної політики громадської ради при Житомирській обласній державній адміністрації;

член громадської організації “Молодіжна фундація європейських ініціатив”;

член громадської організації “НАЖИВО”

         Після цього, Галагуза О.В. дістала зі скриньки жеребки, що залишилися після жеребкування, оголосивши прізвище, ім’я та по-батькові кандидатів від громадських організацій.

         Галагуза О.В. повідомила про закінчення процедури жеребкування.

ВИРІШИЛИ:

За результатами проведеного жеребкування включити до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади директора Житомирського академічного обласного театру ляльок Житомирської обласної ради від представників громадських організацій: Нужду Д.Л., Ваколюк О.Ю., Наймушину О.В.

Члени комісії з жеребкування:          (підпис існує)                    О.В. Галагуза

                                                            (підпис існує)                    І.О. Савенко                                         

                                                            (підпис існує)                    В.І. Казьмірик

                                                                                         

Протокол вела:                                   (підпис існує)                   Н.М. Кравчук

                                                                                  

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2