Житомирська обласна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря обласного медичного центру вертебрології і реабілітації Житомирської обласної ради

ОГОЛОШЕННЯ
на заміщення посад

         Житомирська обласна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря обласного медичного центру вертебрології і реабілітації Житомирської обласної ради.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають повну вищу освіту (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки „Медицина” або „Магістр державного управління”, проходження інтернатури за однією зі спеціальностей медичного профілю з наступною спеціалізацією з „Організації і управління охороною здоров’я”, наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності, наявність вищої категорії по спеціальності „Організація і управління охороною здоров’я”, стаж роботи за фахом не менше 10 років і досвід роботи в органах управління охороною здоров’я. 

Термін подання заяв: 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

         Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до Житомирської обласної ради за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 1, каб. 115 такі документи:

-         заяву про участь у конкурсі;

-         особовий листок з обліку кадрів;

-         автобіографію;

-         копію диплома про освіту;

-         копію паспорта;

-         декларацію за минулий рік;

-         попередження про спеціальні обмеження;

-         письмову згоду на обробку персональних даних;

-         дві фотографії розміром 6Х4 см;

-         копію трудової книжки;

-         копію сертифіката лікаря-спеціаліста;

-         копію посвідчення про кваліфікаційну категорію;

-         пропозиції кандидата щодо подальшої діяльності установи, передбаченої  її установчими документами (програма діяльності, викладена у довільній формі);

-         інші документи, передбачені чинним законодавством.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації).

 За довідками звертатися за телефонами: 47-51-23; 47-51-24.

        

Голова обласної ради                                                                      В.В. Ширма

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2