ПРОТОКОЛ № 1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади директора Житомирського академічного обласного театру ляльок Житомирської обласної ради від 22 листопада 2016 року

ПРОТОКОЛ № 1

засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади директора Житомирського академічного обласного театру ляльок
Житомирської обласної ради

м. Житомир                                                                                      від  22 листопада 2016 року

Присутні:

Члени конкурсної комісії:

Крамаренко Сергій Михайлович - перший  заступник голови обласної ради.

Казьмірик Володимир Іванович - начальник управління майном виконавчого апарату обласної ради;

Дзядевич Світлана Михайлівна – заступник начальника управління культури облдержадміністрації;

Паламарчук Неля Анатоліївна - голова Федерації профспілок Житомирської області;

Ростова Наталія Миколаївна - генеральний директор комунального підприємства “Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім. І.А. Кочерги” Житомирської обласної ради;

Ваколюк Олена Юріївна - член громадської організації  “Молодіжна фундація європейських ініціатив”;

Наймушина Оксана Вікторівна -член громадської організації “НАЖИВО”;

Нужда Дмитро Леонідович -  голова комісії з питань культури, сім’ї, молоді та спорту, гендерної політики громадської ради при Житомирській обласній державній адміністрації.

Секретар конкурсної комісії:  Кравчук Ніла Михайлівна –заступник начальника, начальник відділу з питань управління об’єктами спільної власності та майнових відносин управління майном виконавчого апарату обласної ради.

Вілівчук  Максим Олександрович – заступник голови обласної ради;

Файчук Тетяна Анатоліївна – головний спеціаліст управління юридичної та кадрової роботи виконавчого апарату обласної ради.

Відсутні:

Члени конкурсної комісії:

Савенко Ірина Олександрівна - заступник керуючого справами, начальник управління юридичної та кадрової роботи виконавчого апарату обласної ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про обрання голови конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади  директора Житомирського академічного обласного театру ляльок  Житомирської обласної ради.

2. Про розгляд документів, поданих претендентами на участь у конкурсі на заміщення посади  директора Житомирського академічного обласного театру ляльок Житомирської обласної ради.

Крамаренко С.М. повідомив присутніх, що кворум є і зачитав порядок денний засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення  посади директора     Житомирського    академічного    обласного   театру    ляльок Житомирської обласної ради.

1. СЛУХАЛИ: Казьмірика В.І., який запропонував обрати головою конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади  директора Житомирського академічного обласного театру ляльок  Житомирської обласної ради Крамаренка С.М.

Голосували:  за - 6,

                       проти - 0,

                       утр. - 1.

ВИРІШИЛИ: Обрати Крамаренка С.М. головою конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади  директора Житомирського академічного обласного театру ляльок Житомирської обласної ради.

2. СЛУХАЛИ: Крамаренка С.М., який проінформував  щодо підготовки проведення конкурсу відповідно до вимог Закону України „Про культуру” та повідомив про оголошення конкурсу, визначення трьох кандидатів від громадських організацій у сфері культури шляхом жеребкування, формування конкурсної комісії, прийняття документів від кандидата  та оприлюднення їх на офіційному веб-сайті обласної ради. До обласної ради надійшла лише одна заява від Мисечка Сергія Леонідовича, діючого директора театру, на участь у конкурсі на посаду директора Житомирського академічного обласного театру ляльок  Житомирської обласної ради. Документи, подані  Мисечком С.Л., опрацьовані і відповідають кваліфікаційним вимогам.

         Казьмірик В.І. доповів, що пропозицій та зауважень щодо кандидатури Мисечка С.Л. на  електронну пошту обласної ради не надходило та зачитав рекомендаційні листи від директора-розпорядника комунального підприємства „Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім. І.А. Кочерги” Житомирської обласної ради , заслуженого артиста України  Шкарупи О.М. та директора музею космонавтики  ім. С.П. Корольова Житомирської обласної ради Дячук І.Д.

Голова комісії запропонував заслухати публічні презентації Мисечком С.Л. проектів програм розвитку Житомирського академічного обласного театру ляльок Житомирської обласної ради на один і п’ять років (додаються).

В процесі співбесіди, членами конкурсної комісії було поставлено ряд запитань кандидату  стосовно роботи лялькового театру, а саме: оновлення репертуару, гастрольної діяльності, співпраці з благодійними організаціями та дітьми, які опинилися в складних життєвих умовах, створення телевізійного проекту, обмінного гастрольного плану, постановок вистав для дорослих та іншої господарської діяльності.

Мисечко С.Л. дав вичерпні відповіді на поставлені запитання.

В обговоренні кандидатури взяли участь всі члени конкурсної комісії.

         Казьмірик В.І. також поінформував про порядок призначення директора театру ляльок згідно з Положенням про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженим рішенням обласної ради 19.03.15 № 1434, зі змінами.

         Поступила пропозиція проводити голосування.

Крамаренко С.М. поставив на голосування кандидатуру Мисечка С.Л. на посаду директора Житомирського академічного обласного театру ляльок  Житомирської обласної ради та внесення рекомендацій щодо його  кандидатури  на розгляд обласної ради.

Голосували:  за - 8,

                       проти - 0,

                       утр. - 0.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати Мисечка С.Л. на заміщення посади директораЖитомирського академічного обласного театру ляльок  Житомирської обласної радита внести його кандидатуру на розгляд обласної ради з укладенням контракту строком на 5 років.

Голова комісії                  (підпис існує)                      С.М. Крамаренко

Члени комісії                    (підпис існує)                      В.І. Казьмірик

                                          (підпис існує)                       С.М. Дзядевич

                                          (підпис існує)                       Н.А. Паламарчук

                                          (підпис існує)                       Н.М. Ростова

                                          (підпис існує)                      О.Ю. Ваколюк

                                          (підпис існує)                       О.В. Наймушина

                                          (підпис існує)                       Д.Л. Нужда

Секретар комісії               (підпис існує)                       Н.М. Кравчук

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2