Робоча група з питань використання майна обласної ради оголошує конкурс на право оренди нерухомого майна

Робоча група з питань використання майна обласної ради оголошує
конкурс на право оренди нерухомого майна

Організатор конкурсу – комунальне підприємство «Агенція з питань регіонального розвитку» Житомирської обласної ради.
Основним критерієм визначення переможців є розмір орендної плати та найкращі умови подальшої експлуатації об’єкта.
Учасники конкурсу – юридичні та фізичні особи (суб’єкти підприємницької діяльності).
1. Інформація про об'єкти оренди в будівлі, що перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради за адресою: м. Житомир, вул. Домбровського, 38.
1.1. Нежилі приміщення на другому поверсі, загальна площа 429,20 кв.м, початкова орендна  плата – 8 грн. 52 коп. за 1 кв.м у місяць (без ПДВ, станом на 30.06.16),
1.2. Нежилі приміщення на третьому поверсі, загальна площа 508,50 кв.м, початкова орендна  плата – 9 грн. 32 коп. за 1 кв.м у місяць (без ПДВ, станом на 30.06.16)
Цільове призначення – розміщення творчих спілок, громадських та благодійних організацій на площі, що не використовується для провадження підприємницької діяльності.
Додаткова умова: учасники конкурсу надають підтвердження сплати завдатку орендодавцю в розмірі орендної плати за два місяці згідно з початковим розміром орендної плати.
Договір оренди укладається строком на 5 років, якщо орендар не запропонує менший термін. Переможець конкурсу відшкодовує витрати орендодавцю, пов’язані з проведенням незалежної оцінки об’єкту оренди, рецензуванням звіту про незалежну оцінку об’єкту оренди, а також публікації оголошення про намір передати в оренду вказане нерухоме майно та цього оголошення.
Термін прийняття конкурсних пропозицій – до 13.00 «18» серпня 2016 року включно.
Конкурсні пропозиції приймаються комунальним підприємством «Агенція з питань регіонального розвитку» Житомирської обласної ради за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 12, кім. 209.
Детальну інформацію щодо участі у конкурсі можна отримати за телефоном  47-30-81.
Конкурс буде проведено «2» вересня 2016 року о 10.00 за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 1 (ІV поверх).

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2