• Стратегія розвитку

  • Оренда майна

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Про енерго- ефективність

Останні новини

Інформація про результати розгляду запитів, внесених депутатами обласної ради на чотирнадцятій сесії обласної ради сьомого скликання

Інформація
про результати розгляду запитів, внесених депутатами обласної ради
на чотирнадцятій сесії обласної ради сьомого скликання

Депутатами обласної ради на чотирнадцятій сесії обласної ради сьомого скликання на адресу посадових осіб було внесено 2 депутатських запити.

На запит депутата Кізіна С.В. щодо недопущення втрати державного майна у парку відпочинку «Крошенський» заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Ясюнецький О.О. повідомив наступне.

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30.08.17 № 339, фізичній особі Конопці Наталії Олегівні надано дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок водного фонду державної власності на території м. Житомира на землях Оліївської сільської ради Житомирського району.

Згідно із положеннями Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  обласна державна адміністрація не наділена повноваженнями здійснювати слідчі дії щодо встановлення підстав правомірності отримання у власність комплексу гідроспоруд на р. Крошенка.

02.01.18 в обласну державну адміністрацію надійшов запит прокуратури Житомирської області за № 05/1-3 вих-18 щодо надання копії вищевказаного розпорядження голови обласної державної адміністрації та інших документів з даного питання.

Оскільки на прокуратуру, відповідно до ст. 2 Закону України  «Про прокуратуру», покладаються функції представництва інтересів держави у суді, облдержадміністрацією було надано всю необхідну інформацію щодо використання земельних ділянок на вказаній території.

Після розгляду поданих документів прокуратурою Житомирської області буде встановлено правомірність використання земельних ділянок на території парку «Крошенський».

Заступник прокурора Житомирської області Гребенюк Р.В. проінформувала, що рішенням Житомирського районного суду від 30.12.14 по справі № 278/5451/14-ц визнано за виробничим сільськогосподарським кооперативом «Світоч» право власності на комплекс будівель та споруд № 11, що знаходяться на території Оліївської сільської ради Житомирського району.

Вказане рішення суду Житомирською міською радою у липні 2017 року оскаржено в апеляційному порядку. Наразі Касаційним цивільним судом Верховного суду розглядається касаційна скарга міської ради на ухвалу апеляційного суду Житомирської області.

Разом із тим, вищевказаний комплекс будівель та споруд № 11 неодноразово перепродувався.  У даний час, відповідно до витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, право власності на комплекс зареєстровано за Конопко Н.О.

Обсяг документів, які стали підставою для видачі правовстановлюючих документів та інших дозволів на відведення земельних ділянок, є значним та потребує вивчення.

Враховуючи вищевикладене, депутатський запит із об’єктивних причин не може бути розглянуто у встановлений обласною радою строк.

Відповідно до ст. 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», про результати розгляду запиту буде повідомлено додатково.

На запит депутата Григоровича М.С. щодо виділення коштів із обласного бюджету на ремонт мосту через річку Тетерів у м. Радомишлі заступник     голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Ясюнецький О.О. проінформував, що зазначена мостова споруда знаходиться на автодорозі Т-06-08 Малин-Кочерів та перебуває на балансі Служби автомобільних доріг в Житомирській області.

За інформацією Служби автомобільних доріг в Житомирській області, у 2017 році було виділено кошти та виготовлено проектно-кошторисну документацію на поточний середній ремонт вищезгаданої споруди.

У даний час Службою автомобільних доріг в Житомирській області подано пропозицію щодо включення  питання про ремонт мосту у перелік об’єктів першочергового ремонту на 2018 рік.

До вирішення питання про фінансування поточного середнього ремонту на штучні споруди передбачено проведення всіх видів робіт за рахунок коштів експлуатаційного утримання в межах виділеного фінансування.

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2