• Стратегія розвитку

  • Оренда майна

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Про енерго- ефективність

Останні новини

Про додаткове надання у користування мисливських угідь громадській організації «Мисливсько-рибальський клуб «Рись-Верби»

Проект


trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ

Шістнадцята  сесія        VIІ скликання
 
від                         №    

Про додаткове  надання у користування
мисливських угідь громадській організації
«Мисливсько-рибальський  клуб  «Рись-Верби»

Розглянувши подання  Державного  агентства  лісових  ресурсів  України від 05.02.18 № 03-11/784-18 і від 16.03.18 № 03-11/1752-18 та погодження Житомирської обласної державної адміністрації від 06.03.18 №1265/19/2-18,      ДП «Ємільчинський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради від 03.01.18 №1, клопотання громадської організації «Мисливсько-рибальський клуб «Рись-Верби» від 21.03.18  щодо додаткового надання у користування мисливських угідь, керуючись статтями 21, 22, 23  Закону України «Про мисливське господарство та полювання», враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань    екології, охорони навколишнього середовища   та     використання  природних  ресурсів від _____________, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити право користування частиною мисливських угідь площею 507,0 га    «Ємільчинській районній організації Українського товариства мисливців і рибалок» на території Ємільчинського району у зв’язку з  добровільною відмовою на підставі подання Державного  агентства  лісових  ресурсів  України   в кварталах  № № 99, 102, 103, 105 Барашівського лісництва.

2. Надати додатково у користування громадській організації «Мисливсько-рибальський клуб «Рись-Верби» мисливські угіддя площею 507,0 га   на території Барашівської сільської ради Ємільчинського району у кварталах № № 99, 102, 103, 105  Барашівського лісництва ДП «Ємільчинський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради,   визначивши  загальну площу   мисливських  угідь 3518,1 га та строк користування   25  років.


3. Громадській організації «Мисливсько-рибальський клуб «Рись-Верби»:
 
3.1. Забезпечити упорядкування мисливських угідь, замовивши виготовлення проекту організації і розвитку мисливського господарства у спеціалізованій організації, яка має ліцензію на виконання даного виду робіт.

3.2. Укласти договір щодо умов ведення мисливського господарства з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства.

          3.3. Для регулювання відносин, визначення  розміру  та порядку  внесення плати за користування мисливськими  угіддями укласти відповідні договори з власниками або користувачами земельних ділянок, на яких знаходяться ці угіддя.

      3.4. Приступити до користування мисливськими угіддями лише після затвердження в установленому порядку проекту організації і розвитку мисливського господарства, укладення договору щодо умов ведення мисливського господарства.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань Чорнобильської катастрофи, екології та використання природних ресурсів.

 

Голова обласної ради                                        В.В. Ширма     
        

Розробник проекту рішення:
виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Ковтуненко М.Г. начальник
управління з питань реформи місцевого
самоврядування, та децентралізації влади,
впровадження проектів та прогрм виконавчого апарату
обласної ради, 43-21-49
Дата розміщення на офіційному веб-сайті обласної ради:

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2