• Оренда майна

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Про енерго- ефективність

Останні новини

Про обласну Програму виконання заходів Державної соціальної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року

Проект

trizyb1
Україна
Житомирська обласна
РАДА
РІШЕННЯ

Двадцята сесія                                                                            VІІ скликання

від                         №

Про обласну Програму виконання заходів Державної соціальної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 30 травня 2018 року № 453 «Про затвердження Державної соціальної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року», з метою створення ефективної системи захисту прав та інтересів дитини на рівні громади в умовах децентралізації, дружнього до дітей середовища відповідно до міжнародних стандартів та пріоритетів Стратегії Ради Європи з прав дитини, розглянувши подання обласної державної адміністрації від 20.11.2018 № 6951/51/2-18, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з гуманітарних питань               від                       , з питань бюджету і комунальної власності від                          , обласна рада

ВИРІШИЛА:

         1. Затвердити обласну Програму виконання заходів Державної соціальної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року» (додається).

         2. Обласній державній адміністрації забезпечити виконання даної Програми, щороку до 15 лютого звітувати про хід її виконання.

         3. Фінансування заходів Програми здійснювати за рахунок коштів обласного бюджету, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

         4. Рекомендувати райдержадміністраціям і органам місцевого самоврядування розробити, а районним та міським радам, об´єднаним територіальним громадам затвердити відповідні програми.

         5. Головним виконавцем та розпорядником коштів по Програмі визначити службу у справах дітей облдержадміністрації.

         6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з гуманітарних питань та першого заступника голови обласної ради Крамаренка С.М.

 

 

 

Голова обласної ради                                                                        В.В. Ширма                     

 Додаток до проекту рішення

 

 

                                          

Розробник проекту рішення:

Служба у справах дітей ОДА

Відповідальна особа Пилипчук Н.С.

Т.в.о. начальника  служби у справах дітей ОДА

Тел, 47-44-26

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2