• Оренда майна

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Про енерго- ефективність

Останні новини

Про Програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил у 2019 році

Проект


trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Двадцята сесія                                                      VII скликання
                          
від                               №           

Про Програму соціальної підтримки учасників антитерористичної
операції та операції об’єднаних сил, членів сімей загиблих учасників
антитерористичної операції та операції об’єднаних сил у 2019 році    

  Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши подання обласної державної адміністрації  від 15.11.2018 № 6855/51/2-18, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної  ради з питань охорони здоров’я, соціального  захисту  населення  та  у справах ветеранів від                               , з питань бюджету і комунальної власності від                                    , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил у 2019 році (далі Програма) (додається).

2. Головним розпорядником коштів Програми є департамент праці, соціальної та сімейної політики Житомирської обласної державної адміністрації, який звітує перед обласною радою про хід її виконання щоквартально, до 10 числа місяця, наступного за звітним.

3. Рекомендувати районним, міським, селищним, сільським радам розробити та затвердити власні програми,  в яких передбачити відповідне співфінансування обласному бюджету.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

 


 Голова обласної ради                                                                             В.В. Ширма

 Додаток до проекту рішення

 

 

Розробник проекту рішення:
Департамент праці, соціальної та сімейної політики ОДА
Відповідальна особа: Стрельнікова М.М.
головний спеціаліст, 474754

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2