Про Програму соціальної підтримки учасників АТО/ООС, родин загиблих, померлих, зниклих безвісти учасників АТО/ООС та Героїв Небесної Сотні на 2021 рік

Проєкт


trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Друга сесія VIIІ скликання

від                                       №

Про Програму соціальної підтримки учасників АТО/ООС, родин загиблих,
померлих, зниклих безвісти учасників
АТО/ООС та Героїв Небесної Сотні на 2021 рік

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши подання обласної державної адміністрації від 14.12.2020 № 6180/2-20/46, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від 15.12.2020, з питань бюджету та фінансів від , з питань комунальної власності та майнових відносин від , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму соціальної підтримки учасників АТО/ООС, родин загиблих, померлих, зниклих безвісти учасників АТО/ООС та Героїв Небесної Сотні на 2021 рік (далі –Програма) згідно з додатком 1.
2. Затвердити Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на виконання заходів Програми, згідно з додатком 2.
3. Головними розпорядниками коштів обласного бюджету, передбачених на виконання заходів Програми, і відповідальними її виконавцями визначити Департамент праці, соціальної та сімейної політики, Департамент культури, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.
4. Рекомендувати органам місцевого самоврядування розробити та затвердити відповідні програми, передбачивши співфінансування обласному бюджету на їх реалізацію.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

 

Голова обласної ради                                  В.І. Федоренко

Додаток до проєкту рішення

Розробник проекту рішення: департамент праці, соціальної
та сімейної політики Житомирської обласної державної адміністрації
Відповідальна особа: Зірчик Л.В. – заступник начальника відділу
персоніфікованого обліку та здійснення контролю за призначенням
та виплатою пенсій, 47-47-83

Останнє оновлення: Четвер, 24 грудня 2020, 14:07

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2