Про доцільність здійснення державно-приватного партнерства у формі концесії

trizyb1Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА

РІШЕННЯ

П’ята сесія                                                                                         VIІІ скликання

від                                   №

Про доцільність здійснення
державно-приватного партнерства
у формі концесії

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державно-приватне партнерство», «Про концесію», Порядком проведення аналізу ефективності здійснення державно-приватного партнерства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 11 квітня 2011 року № 384 (у редакції від 22 квітня 2020 року  № 294), розглянувши висновок за результатами  аналізу  ефективності  здійснення  державно-приватного  партнерства  щодо об’єкта: КНП «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради (в частині приміщення радіологічного відділення) від 16.06.2021, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від                          , з питань комунальної власності та майнових відносин  від                     , з питань бюджету та фінансів                              від                           , обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Визнати доцільним здійснення державно-приватного партнерства у формі концесії щодо об’єкта: КНП «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради (в частині приміщення радіологічного відділення).
  2. Утворити комісію з питань організації та проведення концесійного конкурсу щодо об’єкта: КНП «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради (в частині приміщення радіологічного відділення) (далі - Комісія) згідно з додатком 1.
  3. Затвердити Положення про конкурсну комісію з визначення концесіонера згідно з додатком 2.
  1. Комісії забезпечити розроблення конкурсної документації та подати її на затвердження Житомирської обласної ради не пізніше ніж через 180 календарних днів з дня затвердження її складу.
  2. Протягом п’яти робочих днів з дня прийняття даного рішення повідомити у письмовій формі особу, яка подала пропозиції про здійснення державно-приватного партнерства, та центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державно-приватного партнерства.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин, з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

Голова обласної ради                                                                       В.І. Федоренко

Додаток до проєкту

 

Розробник проєкту рішення:
Житомирська обласна рада
на виконання протокольного рішення
засідання президії обласної ради
від 24.05.2021
Відповідальна особа: Репіков А.В.,
Заступник керуючого справами,
начальник управління юридичної
та кадрової роботи
виконавчого апарату Житомирської
обласної ради, тел.43-21-34

Останнє оновлення: Четвер, 29 липня 2021, 12:34

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2