Останні новини

Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 900 “Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”, зі змінами

                                                                                                      проєкт

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

П’ята  сесія                                                                                            VIIІ скликання

від                       №

Про внесення змін у рішення Житомирської
обласної ради від 21.12.2017 №  900  “Про
затвердження Положення про порядок управління
об’єктами спільної власності територіальних
громад сіл, селищ, міст області”, зі змінами

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши подання депутата Житомирської обласної ради Костюшко І.В. від 14.07.2021, враховуючи  рекомендації постійних комісій обласної ради з  гуманітарних питань від                     , з  питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від  21.07.2021, з питань комунальної власності та майнових відносин від                      , обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни у рішення Житомирської обласної ради від 21.12.2017   № 900 “Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”, зі змінами, виклавши абзац  4  пункту 7 додатка до рішення  у такій редакції:

  “- у період між сесіями обласної ради призначає виконуючими обов’язки керівників підприємств, установ, організацій на строк не більше шести місяців, з урахуванням пропозицій депутатів обласної ради, та з подальшим розглядом питання профільною комісією обласної ради (особа, на яку покладається виконання обов’язків або яка призначається виконуючим обов’язки керівника, має відповідати кваліфікаційним вимогам до посади керівника відповідної галузі);  за 2 місяці до закінчення строку перебування на посаді виконуючого обов’язки керівника приймає рішення про проведення конкурсу на заміщення посади керівника підприємства, установи, організації;”.

  1. Провести до 01.08.2022 конкурси на заміщення вакантних посад керівників підприємств, установ, організацій, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області, для підприємств, установ, організацій, у яких на день прийняття рішення обласною радою призначені виконуючі обов’язки керівника.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин.

 

 

Голова обласної ради                                                                          В.І. Федоренко

 

 

Розробник проєкту рішення:
Костюшко І.В. – депутат обласної ради
Дата розміщення на офіційному веб-сайті обласної ради:

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2