Останні новини

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Проєкт

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА

РІШЕННЯ

Шоста сесія                                                                                       VIІI скликання

від                          №  

Про затвердження проєкту
землеустрою щодо відведення
земельної ділянки

Відповідно до ст. ст. 8, 79-1, 122, 123 Земельного кодексу України, ст. ст. 22, 50 Закону України «Про землеустрій», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення дочірнього підприємства «Коростенський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради від 13.08.2021 № 342, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села від                       , з питань комунальної власності та майнових відносин від                         , обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування дочірньому підприємству «Коростенський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради площею 2,3500 га, що розташована за адресою: Коростенський район, с. Злобичі, вул. Шкільна, 6 (кадастровий номер 1822386402:06:004:0001), для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг.
  2. Керівнику дочірнього підприємства «Коростенський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради забезпечити проведення державної реєстрації права власності на земельну ділянку за територіальними громадами сіл, селищ, міст області в особі Житомирської обласної ради та права постійного користування за підприємством.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин.

 

 

Голова обласної ради                                                                        В.І. Федоренко

 

Розробник проєкту рішення:
виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Ходаківський О.О.  – консультант відділу
з питань управління об’єктами спільної власності
та майнових відносин управління майном, 43-21-56.
Дата розміщення на офіційному веб-сайті обласної ради: __. __._____

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2