Останні новини

№ 11 Про склад постійних комісій обласної ради

                                                          

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Перша  сесія                                                                                     VIIІ скликання

від   27.11.2020    №    11

Про склад постійних комісій
обласної ради

Відповідно до статей 43, 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

ВИРІШИЛА:

Обрати  постійні  комісії обласної ради у складі:

з питань бюджету та  фінансів:

Дмитрук Олександр Володимирович

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Слуга народу», голова постійної комісії; 

Григорович
Микола Станіславович

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», заступник голови комісії;

Онопрієнко Валерій Васильович

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Пропозиція», секретар комісії; 

члени постійної комісії:

Развадовський Віктор Йосипович

- депутат обласної ради   від фракції політичної партії «За майбутнє»;

Сергєєва Ірина Вікторівна

- депутат обласної ради  від фракції політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка»;

Павленко Анатолій Анатолійович

- депутат обласної ради  від фракції політичної партії «Європейська солідарність»;

Нікітіч Тетяна Геннадіївна

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Європейська солідарність»;

Диняк Сергій Васильович

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Наш край»;

Ходак  Ігор Євгенович

- депутат обласної ради  від фракції політичної партії «Наш край»;

Кропивницький

Володимир Миколайович

- депутат обласної ради  від фракції політичної партії «Сила і Честь»;

Руденький Андрій Олександрович

- депутат обласної ради   від фракції політичної партії «Слуга народу»;

Рибак  Наталія Іванівна

- депутат обласної ради  від фракції політичної партії «Опозиційна платформа  -  За життя»;

Черпіцький  Костянтин Олегович

- депутат обласної ради   від фракції політичної партії «Опозиційна платформа - За життя»;

з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку:

Сорока  Віталій Анатолійович

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», голова постійної комісії;   

Корх Олег Вікторович

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Європейська солідарність», заступник голови комісії;

Торяник Олена Петрівна

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка», секретар комісії;

члени постійної комісії:

Подік Анатолій Олександрович

-         - депутат обласної ради  від фракції політичної партії «Наш край»;

Гронська Олена Володимирівна

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «За майбутнє»;

Козенюк  Петро Вікторович

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Опозиційна платформа  - За життя»;

з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села:

Ющенко Олександр Миколайович

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Слуга народу», голова постійної комісії;    

Грабовська  Олеся Омельянівна

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Наш край», заступник голови комісії;

Чернявський  Павло Петрович

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка», секретар комісії;

члени постійної комісії:

Піонтківський  Петро Вікторович

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Рудь Петро Володимирович

- депутат обласної ради  від фракції політичної партії «Європейська солідарність»;

Костюшко  Ірина Вікторівна

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Пропозиція»;

Кулак Іван Іванович

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Сила і Честь»;

Шевчук  Катерина Анатоліївна

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Слуга народу»;

Нагорняк  Володимир Васильович

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Опозиційна платформа за життя»;

з питань комунальної власності та майнових відносин:

Крамаренко Сергій Михайлович

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка», голова постійної комісії;

Мельник  Віктор Сергійович

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Наш край», заступник голови комісії;

Кропачов Дмитро Ігорович

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», секретар комісії; 

члени постійної комісії:

Чорноморець  Олександр Павлович

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «За майбутнє»;

Гундич  Ігор Петрович

- депутат обласної ради від фракції політичної партії  «Пропозиція»;

Яблонський  Павло Євгенійович

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Європейська солідарність»;

Прокопчук Валерій Вікторович

- депутат обласної ради  від фракції політичної партії «Слуга народу»;

з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів:

Рабінович Олександр Юхимович

- депутат обласної ради від  фракції політичної партії «Європейська солідарність, голова постійної комісії;   

Жабокрицький  Євгеній  Вікторович

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Слуга народу», заступник голови комісії;

Алдошина Поліна Віталіївна

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Сила і Честь», секретар комісії;

члени постійної комісії:

Ковальов  Андрій Юрійович

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «За майбутнє»;

Рибинський  Ігор Євгенович

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Наш край»;

Хливнюк  Олена Володимирівна

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Мелашенко Анатолій Васильович

- депутат обласної ради  від фракції політичної партії «Опозиційна платформа - За життя»;

з гуманітарних питань:

Савченко Олександр Ілліч

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «За майбутнє», голова постійної комісії;

Кицак Людмила Вікторівна

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Слуга народу», заступник голови комісії;

Парфентієва

Тетяна Миколаївна

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Європейська солідарність», секретар комісії;  

Члени постійної комісії:

Дячук  Ірина Дмитрівна

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Слуга народу»;

Олійник Оксана Вікторівна

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Наш край»;

Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Опозиційна платформа - За життя»;

з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів:

Сабадаш  Ігор Іванович

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «За майбутнє»,   голова постійної комісії;

Щербакова

Ірина Іванівна

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка», заступник голови комісії;

Лукашенко Ігор Вікторович

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Слуга народу», секретар комісії;  

члени постійної комісії:

Казюк  Олег Васильович

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Наш край»;

Годований  Руслан Миколайович

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Пропозиція»;

Озерчук Андрій Миколайович

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Довгополий
Юрій Дмитрович

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Європейська солідарність»;

Донець Валентина Євгенівна

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Слуга народу»;

Білошицький Сергій Костянтинович

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Опозиційна платформа - За життя»;

з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності:

Скидан  Олег Васильович

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Сила і Честь»,  голова постійної  комісії;

Журбенко Павло Юрійович

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Європейська солідарність», заступник голови комісії;

Мусевич Алла Іванівна

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «Пропозиція», секретар комісії;

член постійної комісії:

Сисоєва Галина Миколаївна

- депутат обласної ради від фракції політичної партії «За майбутнє». 

 

 

Голова обласної ради                                                                       В.І. Федоренко   

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2