Про припинення права користування частиною мисливських угідь приватному підприємству «Спортивно-мисливське господарство «Тетерів»

Проект


trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ

Дев’ятнадцята  сесія        VIІ скликання
  
від                         №    

Про припинення права  користування частиною
мисливських угідь  приватному підприємству 
«Спортивно-мисливське господарство «Тетерів»

     

     Розглянувши подання Державного  агентства  лісових  ресурсів  України від 23.10.2018 № 03-11/1725,  Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства від 18.10.2018 №03-11/1719, керуючись статтею  23 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів від 18.10.2018, обласна рада

ВИРІШИЛА:

           1. Припинити право користування частиною мисливських угідь приватному підприємству  «Спортивно-мисливське господарство «Тетерів»  загальною площею     2346,6 га, у тому числі в кварталах №№1-19, 24-38, 49-52, 78-80 Малинського лісництва ДП «Малинське  ЛГ» площею 1927,0 га та кварталах №№16, 18, 19, 22-24 Ворсівського лісництва ДП «Малинський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради площею 419,6 га, у зв’язку з добровільною відмовою від користування.

2. Житомирському обласному управлінню лісового та мисливського господарства:

2.1. Забезпечити здійснення охорони  тварин у межах мисливських угідь, користування якими припинено.

2.2. Внести відповідні зміни у договір щодо умов ведення мисливського господарства приватним підприємством  «Спортивно-мисливське господарство «Тетерів».

3. Приватному підприємству  «Спортивно-мисливське господарство «Тетерів»  забезпечити упорядкування мисливських угідь, які залишились у користуванні, замовивши виготовлення проекту організації і розвитку мисливського господарства у спеціалізованій організації, яка має ліцензію на виконання даного виду робіт.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів.

 

 

Голова обласної ради                                    В.В. Ширма  

 

 

 

Розробник проекту рішення:
виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Ковтуненко М.Г. начальник
управління з питань реформи місцевого
самоврядування, та децентралізації влади,
впровадження проектів та прогрм виконавчого апарату
обласної ради, 42-01-74
Дата розміщення на офіційному веб-сайті обласної ради:

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2