№1252 Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу вищої освіти “Житомирський базовий фармацевтичний коледж” Житомирської обласної ради в новій редакції

 


trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Дев’ятнадцята  сесія                                               VII скликання

від 25.10.2018 № 1252

Про зміну назви та затвердження
Статуту комунального закладу
вищої освіти  “Житомирський
базовий фармацевтичний коледж”
Житомирської обласної ради в новій редакції


Відповідно до статей  43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши подання обласної державної адміністрації від 28.09.2018 № 5716/51/2-18, враховуючи рекомендації   постійних   комісій обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від 19.10.2018, з питань бюджету  і комунальної власності  від 22.10.2018, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити назву комунального вищого навчального закладу “Житомирський базовий фармацевтичний коледж” Житомирської обласної ради  на комунальний заклад вищої освіти “Житомирський базовий фармацевтичний коледж” Житомирської обласної ради.

2. Внести зміни та затвердити Статут комунального закладу вищої освіти “Житомирський  базовий  фармацевтичний  коледж” Житомирської обласної ради в новій редакції (додається).

3. Керівнику  комунального закладу вищої освіти  “Житомирський  базовий  фармацевтичний коледж” Житомирської обласної ради  забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту в новій редакції, про що повідомити обласну раду в місячний  термін.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

 


Голова обласної  ради                                                                           В.В. Ширма

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2