Електронний протокол поіменного голосування

12.  Про внесення змiн у рiшення облради                        

     Поіменно:    13:42:04 :  За  58, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  12  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович        за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5 За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

13.  Про внесення змін у Положення про постійні комісії обласної ради VII скликання

     Поіменно:    13:42:46 :  За  19, проти  15, утримались   3, не голосувало  22

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович                                   негол

           Нусбаум Степан Антонович                                         негол

          Мельник Вiктор Сергiйович                                        негол

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович                    проти

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Руденький Андрiй Олександрович                    проти

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                         проти

           Подiк Анатолiй Олександрович                                     негол

           Забродський Михайло Вiталiйович                   проти

           Казюк Олег Васильович                             проти

           Сабадаш Iгор Iванович                             проти

           Довгополий Юрiй Дмитрович                         проти

           Зозуля Микола Петрович                            проти

           Ширма Володимир Васильович                                   утр

           -  -  Депутатів:  15  За:   0  Проти:   8  Утрималось:   1  Неголосувало:   6

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович               проти

           Рибинський Iгор Євгенович                                        негол

           Ходак Iгор Євгенович                              проти

           Нiколайчук Олександр Володимирович                           утр

           Орлюк Сергiй Валерiйович                                         негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сакiвський Валентин Цезарович                                    негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                                      негол

           Марчинський Микола Бронiславович                                 негол

           Григорович Микола Станiславович                                  негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна                                    негол

           -  -  Депутатів:  12  За:   1  Проти:   2  Утрималось:   1  Неголосувало:   8

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                                            негол

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                                       утр

           -  -  Депутатів:   7  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------  Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Маланюк Остап Зiновiйович                         проти

           Шавлович Олексiй Григорович                       проти

           Галагуза Олена Володимирiвна                      проти

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                   проти

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                     проти

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   5  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Ковальчук Володимир Кирилович                                    негол

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Рудченко Микола Миколайович                                      негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

          Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2