№ 115 Про встановлення Ширмі В.В. надбавки за вислугу років

 


trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Третя  сесія                                                  VІI скликання

від 26.01.16 № 115

Про встановлення Ширмі В.В.
надбавки за вислугу років

Відповідно до статті 22 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  постанов Кабінету Міністрів України від 20.12.93  № 1049 «Про надбавки за вислугу років для працівників  органів виконавчої влади та інших державних органів», враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності,  місцевого самоврядування,  законності,  правопорядку  та антикорупційної діяльності від 21.01.16, обласна рада

ВИРІШИЛА:


1. Встановити  Ширмі Володимиру Васильовичу,  першому заступнику    голови    обласної  ради,  щомісячну  надбавку  за вислугу   років   у  розмірі    25 відсотків до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг при стажі роботи понад 15 (п’ятнадцять) років, які зараховуються до стажу служби в органах місцевого самоврядування.
2. Начальнику відділу, головному бухгалтеру відділу бухгалтерського обліку виконавчого апарату обласної ради Слюсарь О.В.  проводити виплату встановленої  надбавки  згідно  з  чинним  законодавством та цим рішенням з 01 січня 2016 року.

 

 

Голова обласної ради                                                                 А.В. Лабунська

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2