№ 286 Про внесення змін у Програму соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

П’ята сесія                                                                                     VIІ скликання

від  21.07.16 № 286

Про внесення змін у Програму соціальної підтримки
внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території,
районів проведення антитерористичної операції на територію
Житомирської області та військовослужбовців, працівників
Збройних Сил України, Національної гвардії України,
Служби безпеки України, інших силових структур області,
що брали участь у антитерористичній операції, у 2016 році  

   Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села від 15.07.16, з питань бюджету і комунальної власності від 19.07.16, обласна рада 

 ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни у Програму соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур області, що брали участь у антитерористичній операції, у 2016 році, затвердженої рішенням обласної ради від 24.12.15 № 26, а саме:

1.1. У пункті 5 «Учасники Програми» розділу І «Загальна характеристика Програми» додати слова «Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області».

1.2. У пункті 8 «Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми» розділу І «Загальна характеристика Програми» цифри13 млн. 158 тис. грн. замінити цифрами 13 млн. 714 тис. грн.

1.3. У підпункті 4 розділу ІІІ «Мета Програми» цифру 563,0 тис. грн. замінити  цифрою 1063,0 тис. грн. та додати підпункт «- забезпечення розроблення документації із землеустрою, необхідної для передачі у власність, у межах норм безоплатної приватизації земельних ділянок членам сімей загиблих в антитерористичній операції військовослужбовців, інших осіб, визначених п. 1 ст. 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (56 тис. грн.)».

1.4. У розділі V «Ресурсне забезпечення» цифри 13 млн. 158 тис. грн. замінити цифрами 13 млн. 714 тис. грн.

1.5. У розділі VІ «Очікувані результати» додати підпункт  «- покращенню соціально-побутових умов проживання членів сімей загиблих в антитерористичній операції військовослужбовців, інших осіб, визначених п. 1 ст. 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», щодо питання реалізації ними конституційного права на отримання безоплатно у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів у розмірах, визначених ст. 121 Земельного кодексу України».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності. 

 

Голова обласної ради                                                                  А.В. Лабунська

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2