Електронний протокол поіменного голосування

46.  Рiзне                                                      

     Виступили:   12:52:32: Чорноморець Олександр Павлович

     Виступили:   12:54:32: Кропивницький Володимир Миколайович

     Виступили:   12:54:43: Кропивницький Володимир Миколайович

     Виступили:   12:59:25: Романський Iгор Васильович

     Виступили:   13:00:52: Рибак Наталiя Iванiвна

Голосування за надання слова громадянці Циганчук.

     Поіменно:    13:03:35 :  За   6, проти   4, утримались 15, не голосувало  32

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович                                   негол

           Подiк Анатолiй Олександрович                      проти

           Дзюбенко Олег Миколайович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                                          негол

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович                                   негол

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Руденький Андрiй Олександрович                               утр

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                                    утр

           Нусбаум Степан Антонович                                         негол

           Забродський Михайло Вiталiйович                                  негол

           Казюк Олег Васильович                             проти

           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол

           Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол

           Мельник Вiктор Сергiйович                                    утр

           Ширма Володимир Васильович                        проти

           -  -  Депутатів:  16  За:   0  Проти:   3  Утрималось:   3  Неголосувало:  10

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                                        негол

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович                               негол

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сакiвський Валентин Цезарович                                    негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                                      негол

           Марчинський Микола Бронiславович                                 негол

           Григорович Микола Станiславович             за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                                         негол

           -  -  Депутатів:  11  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   8

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович                                утр

           Гула Раїса Миколаївна                                        утр

           Луцюк Микола Миколайович                                         негол

           Рибак Наталiя Iванiвна                                           негол

           Самчук Володимир Миколайович                                     негол

           Чорноморець Олександр Павлович                                   негол

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           -  -  Депутатів:   7  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   2  Неголосувало:   5

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                     утр

           Романський Iгор Васильович                                   утр

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                                  утр

           Чернявський Павло Петрович                                   утр

           Яковчук Олександр Миколайович                                утр

           Крамаренко Сергiй Михайлович                      проти

           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   1  Утрималось:   5  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                                        негол

           Шавлович Олексiй Григорович                                      негол

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                                    негол

           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                                 утр

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                                       утр

           Янчук Вiктор Григорович                                      утр

           Вiлiвчук Максим Олександрович                                утр

           -  -  Депутатів:   3  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   3  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол

           Науменко Вiталiй Анатолiйович                                утр

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           Пiнський Олег Вiкентiйович                                       негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   3

            

Голосування за надання голосу на виступ громадянкиВигівської. 

Поіменно:    13:04:45 :  За   6, проти   2, утримались   7, не голосувало  42

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович                                   негол

           Подiк Анатолiй Олександрович                                     негол

           Дзюбенко Олег Миколайович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                                          негол

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович                                   негол

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Руденький Андрiй Олександрович                                   негол

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                                        негол

           Нусбаум Степан Антонович                                         негол

           Забродський Михайло Вiталiйович                                  негол

           Казюк Олег Васильович                                            негол

           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол

           Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол

           Мельник Вiктор Сергiйович                         проти

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:   1  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:  14

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                                        негол

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович                               негол

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сакiвський Валентин Цезарович                                    негол

          Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                                      негол

           Марчинський Микола Бронiславович                                 негол

           Григорович Микола Станiславович                                  негол

           Орлюк Сергiй Валерiйович                                         негол

           -  -  Депутатів:  11  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   9

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                                         негол

           Рибак Наталiя Iванiвна                                           негол

           Самчук Володимир Миколайович                                     негол

           Чорноморець Олександр Павлович                                   негол

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           -  -  Депутатів:   7  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                     утр

           Романський Iгор Васильович                                   утр

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                                  утр

           Чернявський Павло Петрович                                   утр

           Яковчук Олександр Миколайович                                утр

           Крамаренко Сергiй Михайлович                      проти

           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   1  Утрималось:   5  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                                        негол

           Шавлович Олексiй Григорович                                      негол

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                                    негол

           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                                     негол

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Ковальчук Володимир Кирилович                                утр

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                                           негол

           Янчук Вiктор Григорович                                      утр

           Вiлiвчук Максим Олександрович                                    негол

           -  -  Депутатів:   3  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол

           Науменко Вiталiй Анатолiйович                                    негол

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           Пiнський Олег Вiкентiйович                                       негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

     Виступили:   13:05:00: Рудченко Микола Миколайович

     Виступили:   13:06:51: Ейсмонт Вiталiй Станiславович

                       

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Сесію оголошено закритою 13:09:00

Голова             ____________________________

Секретаріат           ____________________________

Опубліковано на веб-сайті обласної ради 22.12.2016 о 16:20

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2