Електронний протокол поіменного голосування

Голосування за ТОВ «Невирівський лабрадорит»      

     Поіменно:    11:31:57 :  За  59, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                                       негол

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           -  -  Депутатів:  12  За:  10  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Романський Iгор Васильович                  за

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"                

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

          -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

   

Голосування за ТОВ «Темп-Буки»       

     Поіменно:    11:32:31 :  За  11, проти  22, утримались  17, не голосувало  11

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович                    проти

           Подiк Анатолiй Олександрович                      проти

           Мельник Вiктор Сергiйович                         проти

           Дзюбенко Олег Миколайович                         проти

           Диняк Сергiй Васильович                           проти

           Павленко Анатолiй Анатолiйович                    проти

           Сташенко Григорiй Федорович                       проти

           Руденький Андрiй Олександрович                                   негол

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                         проти

           Нусбаум Степан Антонович                          проти

           Казюк Олег Васильович                             проти

           Зозуля Микола Петрович                            проти

           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол

           Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол

           Павлюк Руслан Вiталiйович                         проти

           Ширма Володимир Васильович                        проти

           -  -  Депутатів:  16  За:   0  Проти:  13  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                                       негол

           Орлюк Сергiй Валерiйович                          проти

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                                      негол

           Марчинський Микола Бронiславович                                 негол

           Григорович Микола Станiславович                                  негол

           Сакiвський Валентин Цезарович                                    негол

           -  -  Депутатів:  12  За:   4  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   7

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович                     проти

           Гула Раїса Миколаївна                             проти

           Луцюк Микола Миколайович                          проти

           Рибак Наталiя Iванiвна                            проти

           Чорноморець Олександр Павлович                    проти

           Нагорняк Володимир Васильович                     проти

           Самчук Володимир Миколайович                за

           -  -  Депутатів:   7  За:   1  Проти:   6  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Романський Iгор Васильович                  за

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                                        негол

           Маланюк Остап Зiновiйович                                    утр

           Шавлович Олексiй Григорович                                  утр

           Галагуза Олена Володимирiвна                                 утр

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                              утр

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                                утр

           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   5  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                                 утр

           Перегуда Вiктор Петрович                                     утр

           Ковальчук Володимир Кирилович                                утр

           Дідківський Володимир Олександрович                          утр

           Рудченко Микола Миколайович                                  утр

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   5  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                                       утр

           Бовсуновський Юрiй Iванович                                  утр

           Собко Тарас Дмитрович                                        утр

           Янчук Вiктор Григорович                                      утр

           Вiлiвчук Максим Олександрович                                утр

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   5  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                     проти

           Озерчук Андрiй Миколайович                                   утр

           Науменко Вiталiй Анатолiйович                                утр

           Пiнський Олег Вiкентiйович                        проти

           -  -  Депутатів:   4  За:   0  Проти:   2  Утрималось:   2  Неголосувало:   0

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2