Електронний протокол поіменного голосування

     Виступили:   11:33:30: Нiколайчук Олександр Володимирович

     Виступили:   11:34:16: Кропачов Дмитро Iгорович

     Виступили:   11:34:47: Кропивницький Володимир Миколайович

     Виступили:   11:35:20: Кiзiн Сидiр Васильович

     Виступили:   11:36:29: Кропачов Дмитро Iгорович

     Виступили:   11:37:09: Смичок Iлля Анатолiйович

     Виступили:   11:37:39: Мелашенко Анатолій Васильович

     Виступили:   11:38:22: Романський Iгор Васильович

Голосування за повернення до голосування

Поіменно:    11:39:10 :  За  32, проти   6, утримались   5, не голосувало  18

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович                                   негол

           Подiк Анатолiй Олександрович                                     негол

           Мельник Вiктор Сергiйович                                        негол

           Дзюбенко Олег Миколайович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                                          негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович                                   негол

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Руденький Андрiй Олександрович                                   негол

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                                         негол

           Казюк Олег Васильович                                            негол

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол

           Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Ширма Володимир Васильович                                       негол

           -  -  Депутатів:  16  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:  14

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                                       негол

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           -  -  Депутатів:  12  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                                     негол

           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Романський Iгор Васильович                        проти

           Смичок Iлля Анатолiйович                          проти

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                       проти

           Чернявський Павло Петрович                        проти

           Яковчук Олександр Миколайович                     проти

           Крамаренко Сергiй Михайлович                      проти

           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   6  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Рудченко Микола Миколайович                                      негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                                       утр

           Бовсуновський Юрiй Iванович                                  утр

           Собко Тарас Дмитрович                                        утр

           Янчук Вiктор Григорович                                      утр

           Вiлiвчук Максим Олександрович                                утр

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   5  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

     Виступили:   11:39:51: Кропачов Дмитро Iгорович

     Виступили:   11:40:48: Рибак Наталiя Iванiвна

     Виступили:   11:41:44: Смичок Iлля Анатолiйович

     Виступили:   11:42:23: Нiколайчук Олександр Володимирович

     Виступили:   11:44:16: Кропачов Дмитро Iгорович

     Виступили:   11:44:41: Кiзiн Сидiр Васильович

     Виступили:   11:46:12: Смичок Iлля Анатолiйович

Голосування   за повернення до розгляду питання в цілому 

Поіменно:    11:47:12 :  За  31, проти   3, утримались   3, не голосувало  24

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович                                   негол

           Подiк Анатолiй Олександрович                                     негол

           Мельник Вiктор Сергiйович                                        негол

           Дзюбенко Олег Миколайович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                                      утр

           Павленко Анатолiй Анатолiйович                                   негол

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Руденький Андрiй Олександрович                                   негол

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                                        негол

           Нусбаум Степан Антонович                                         негол

           Казюк Олег Васильович                                            негол

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол

           Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Ширма Володимир Васильович                                       негол

           -  -  Депутатів:  16  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:  15

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                                        негол

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           -  -  Депутатів:  12  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                                     негол

           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Романський Iгор Васильович                        проти

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                                      негол

           Чернявський Павло Петрович                        проти

           Яковчук Олександр Миколайович                     проти

           Крамаренко Сергiй Михайлович                                 утр

          -  -  Депутатів:   6  За:   1  Проти:   3  Утрималось:   1  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                                    негол

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

          -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                                           негол

           Бовсуновський Юрiй Iванович                                      негол

           Собко Тарас Дмитрович                                            негол

           Янчук Вiктор Григорович                                          негол

           Вiлiвчук Максим Олександрович                                утр

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2