Електронний протокол поіменного голосування

     Виступили:   10:32:00: Лабунська Анжелiка Вiкторiвна

     Виступили:   10:39:22: Яковчук Олександр Миколайович

     Виступили:   10:40:21: Грищенко Сергiй Володимирович

Голосування за пропозицію Кропачова Д.І.

     Поіменно:    10:41:17 :  За  14, проти   1, утримались  22, не голосувало  24

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович                               утр

           Подiк Анатолiй Олександрович                                 утр

           Мельник Вiктор Сергiйович                                        негол

           Дзюбенко Олег Миколайович                                        негол

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович                               утр

           Сташенко Григорiй Федорович                                  утр

           Руденький Андрiй Олександрович                                   негол

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                                        негол

           Нусбаум Степан Антонович                                     утр

           Забродський Михайло Вiталiйович                              утр

           Казюк Олег Васильович                                            негол

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол

          Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол

           Ширма Володимир Васильович                        проти

           -  -  Депутатів:  16  За:   0  Проти:   1  Утрималось:   6  Неголосувало:   9

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                                             негол

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Рибинський Iгор Євгенович                                        негол

           -  -  Депутатів:  12  За:  10  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович                                утр

           Гула Раїса Миколаївна                                        утр

           Луцюк Микола Миколайович                                     утр

           Рибак Наталiя Iванiвна                                       утр

           Самчук Володимир Миколайович                                 утр

           Чорноморець Олександр Павлович                               утр

           Нагорняк Володимир Васильович                                утр

           -  -  Депутатів:   7  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   7  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Романський Iгор Васильович                                       негол

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                                      негол

           Яковчук Олександр Миколайович                                    негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                                     негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                                        негол

           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол

           Шавлович Олексiй Григорович                                      негол

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                                  негол

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                                утр

           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   5

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                                     утр

           Ковальчук Володимир Кирилович                                утр

           Дідківський Володимир Олександрович                          утр

           Рудченко Микола Миколайович                                  утр

           -  -  Депутатів:   5  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   4  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                                       утр

           Бовсуновський Юрiй Iванович                                  утр

           Собко Тарас Дмитрович                                        утр

           Янчук Вiктор Григорович                                      утр

           Вiлiвчук Максим Олександрович                                    негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   4  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Грищенко Сергiй Володимирович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                                       негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

    

Голосування за виключення з порядку денного питання № 8.      

     Поіменно:    10:42:24 :  За  55, проти   0, утримались   0, не голосувало   6

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович                              негол

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна                                    негол

           Сакiвський Валентин Цезарович                                    негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                                      негол

           Григорович Микола Станiславович             за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           -  -  Депутатів:  12  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Романський Iгор Васильович                  за

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович                                    негол

           Грищенко Сергiй Володимирович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

     Виступили:   10:42:35: Кокiтко Наталiя Володимирiвна

Голосування за пропозицію Кокітко Н.В.    

Поіменно:    10:43:26 :  За  53, проти   0, утримались   2, не голосувало   6

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                                        утр

           Зозуля Микола Петрович                                       утр

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   2  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           -  -  Депутатів:  12  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Рибак Наталiя Iванiвна                                           негол

           Самчук Володимир Миколайович                                     негол

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           -  -  Депутатів:   7  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Романський Iгор Васильович                  за

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович                                    негол

           Грищенко Сергiй Володимирович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

     Виступили:   10:43:35: Сабадаш Iгор Iванович

     Виступили:   10:44:38: Собко Тарас Дмитрович

Голосування за пропозицію Собко Т.Д.

     Поіменно:    10:46:07 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   4

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           -  -  Депутатів:  12  За:  10  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Рибак Наталiя Iванiвна                                           негол

           Самчук Володимир Миколайович                                     негол

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           -  -  Депутатів:   7  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Романський Iгор Васильович                  за

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Грищенко Сергiй Володимирович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2