Про внесення змін у Порядок надання і використання коштів з обласного бюджету

Проект

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Дванадцята сесія                                                                            VIIскликання

від                       №

Про внесення змін у Порядок
надання і використання
коштів з обласного  бюджету

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Програми розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 21.07.16 №284 «Про Програму розвитку агропромислового комплексу Житомирської областіна 2016-2020 роки», зі змінами, враховуючи рекомендації постійної  комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села від 20.07.17, обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни у Порядок надання і використання коштів з обласного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для виплати відшкодування вартості закуплених установок індивідуального доїння, затвердженого рішенням обласної ради від 06.04.2017 №560 «Про внесення змін та доповнень до Програмирозвитку агропромислового комплексуЖитомирської області на 2016-2020 роки та доПорядків використання коштів обласного бюджету відповідно до Програми розвиткуагропромисловогокомплексуЖитомирської області на 2016-2020 роки», виклавши абзац 2 пункту 8 Порядку в такій редакції:

«Комісія розглядає і перевіряє подані господарствами населення документи у порядку черговості їх реєстрації у межах квот, наданих для кожного району, пропорційно кількості господарств населення, які утримують три і більше корів, та надали заявки на відшкодування вартості закуплених установок індивідуального доїння до 01 жовтня поточного року, у межах бюджетних призначень. Документи, що надійшли після 01 жовтня поточного року, розглядаються у порядку їх надходження без врахування квот. Розглянуті комісією документи зберігаються протягом трьох років.».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села.

 

Голова обласної ради                                                          В.В. Ширма

 

Розробник проекту рішення:
Управління агропромислового розвитку облдержадміністрації
Відповідальна особа: Бабич Л.Ф..  -Заступник начальника управління, 47-47-50

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2