Про комісію з оцінки корупційних ризиків у Житомирській обласній раді

Проект

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Дванадцята сесія                                                                             VІI скликання

від                     №

Про комісію з оцінки корупційних ризиків
у Житомирській обласній раді

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 19 Закону України «Про запобігання корупції», Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02 грудня 2016 року № 126, зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за № 1718/29848, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності від                       , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1.  Утворити комісію з оцінки корупційних ризиків у Житомирській
обласній раді.

2. Затвердити склад комісії з оцінки корупційних ризиків у Житомирській обласній раді та Положення про комісію з оцінки корупційних ризиків у Житомирській обласній раді згідно з додатками 1, 2 відповідно.

3. Комісії з оцінки корупційних ризиків у Житомирській обласній раді протягом 30 днів з моменту створення провести оцінку корупційних ризиків у Житомирській обласній раді та підготувати звіт відповідно до результатів роботи.

4.   Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності.

 

Голова обласної ради                                                              В.В. Ширма

 

Додатки до проекту

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2