№ 714 (ВТРАТИЛО ЧИННІСТЬ) Про приватизацію нерухомого майна, що знаходиться за адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Герцена, 63

 

Втратило чинність згідно рішення обласної ради від 31.05.2018 №1071

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Дванадцята сесія                                                                           VIІ скликання

від   27.07.17  № 714

Про приватизацію нерухомого майна,
що знаходиться за адресою:
м. Новоград-Волинський,
вул. Герцена, 63

  Відповідно до Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, керуючись статтями 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючирекомендації постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності від 03.04.17, від 24.07.17, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Провести приватизацію нерухомого майна (група А), що перебуває на балансі комунальної установи “Житомирський обласний центр крові” Житомирської обласної ради та знаходиться за адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Герцена, 63, шляхом продажу на аукціоні.

2. Повноваження з проведення приватизації надати комунальному підприємству “Агенція з питань регіонального розвитку” Житомирської обласної ради (Леонченко І.О.).

3. Затвердити умови продажу об’єкта:

- подальше використання об’єкта визначає покупець;

- витрати, пов’язані з проведенням приватизації, покласти на комунальне підприємство “Агенція з питань регіонального розвитку” Житомирської обласної ради.

4. Комунальній установі “Житомирський обласний центр крові” Житомирської обласної ради (Чугрієв А.М.) забезпечити передачу комунальному підприємству “Агенція з питань регіонального розвитку” Житомирської обласної ради необхідної документації для проведення приватизації нерухомого майна.

5. Кошти, одержані від приватизації, зарахувати до обласного бюджету.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.              

 

Голова обласної ради                                                                    В.В. Ширма

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2