Про надання у користування мисливських угідь громадській організації «Мисливське товариство «Козіївка»

Проект


trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ

Тринадцята  сесія        VIІ скликання

від                         №    

Про надання у користування мисливських угідь
громадській організації  «Мисливське товариство «Козіївка»

       

Розглянувши подання  Державного  агентства  лісових  ресурсів  України від 13.07.17 № 03-11/4727-17, погодження Житомирської обласної державної адміністрації від 18.05.17 № 2239/19/2-17, клопотання громадської організації «Мисливське товариство «Козіївка» від 20.07.17 щодо надання у користування мисливських угідь, керуючись статтями 21, 22 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів від                             , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати у користування громадській організації  «Мисливське товариство «Козіївка» мисливські угіддя площею 6589,2, га в Коростишівському районі на землях державного підприємства «Коростишівське лісове господарство» в Коростишівському районі терміном на 25років, згідно з додатком.

2. Громадській організації «Мисливське товариство «Козіївка»:

2.1. Забезпечити упорядкування мисливських угідь, замовивши виготовлення проекту організації і розвитку мисливського господарства у спеціалізованій організації, яка має ліцензію на виконання даного виду робіт.

2.2. Укласти договір щодо умов ведення мисливського господарства з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства.

2.3. Для регулювання відносин, визначення розміру та порядку внесення плати за користування мисливськими угіддями укласти відповідні договори з власниками або користувачами земельних ділянок,на яких знаходяться ці угіддя.

2.4. Приступити до користування мисливськими угіддями лише після затвердження в установленому порядку проекту організації і розвитку мисливського господарства, укладення договору щодо умов ведення мисливського господарства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів.

Голова обласної ради                                        В.В. Ширма     

Додаток до проекту рішення

 

 

Розробник проекту рішення:
виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Ковтуненко М.Г. начальник
управління з питань реформи місцевого
самоврядування, та децентралізації влади,
впровадження проектів та прогрм виконавчого апарату
обласної ради, 42-01-74
Дата розміщення на офіційному веб-сайті обласної ради:

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2