№ 799 Про затвердження нових Регіональних правил надання, використання та погашення довгострокових пільгових кредитів індивідуальним сільським забудовникам, які надаються комунальним підприємством «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівни


trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Тринадцята сесія                                                                                    VІІ скликання

від 02.11.2017        № 799

Про затвердження нових Регіональних правил надання,
використання та погашення довгострокових пільгових
кредитів індивідуальним сільським забудовникам, які
надаються комунальним підприємством «Обласний фонд
підтримки індивідуального житлового будівництва на селі»
Житомирської обласної ради

Керуючись частиною 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Указу Президента України від 27.03.1998 №222 «Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі», постанови Кабінету Міністрів України від 05.10.1998 №1597 «Про затвердження Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі» (зі змінами), рішення обласної ради від 21.07.2016 №284 «Про Програму розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2016-2020 роки» (зі змінами), розглянувши подання обласної державної адміністрації від  28.08.2017_№ 3943/51/2-17, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села від 31.10.2017, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити нові Регіональні правила надання, використання та погашення довгострокових пільгових кредитів індивідуальним сільським забудовникам, які надаються комунальним підприємством «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Житомирської обласної ради.
2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення обласної ради від 20.11.2014 №1361 «Про затвердження Регіональних правил про порядок надання, використання та погашення довгострокових пільгових кредитів індивідуальним сільським забудовникам, які надаються комунальним підприємством «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Житомирської обласної ради.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань агропромислового  комплексу, земельних відносин та розвитку села.

 

 

Голова обласної ради                                                                        В.В. Ширма

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2