Про програму соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2017-2021 роки

Проект

 

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Чотирнадцята  сесія                                                                               VII скликання

від                          №   

Про програму соціального
захисту громадян, які постраждали внаслідок
Чорнобильської катастрофи,
на 2017-2021 роки

На виконання Закону  України   «Про  статус  і  соціальний  захист  громадян, які постраждали внаслідок  Чорнобильської  катастрофи», Бюджетного кодексу України, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подання обласної державної адміністрації  від 30.11.2017 № 5753/51/2-17, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я,   соціального  захисту   населення  та у справах ветеранів від                      , з питань бюджету  і комунальної власності від                         , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити програму соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2017-2021 роки (далі – Програма) згідно з додатком 1.

2. Затвердити Порядоквикористання коштів субвенції з обласного бюджету  місцевим бюджетамна пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, згідно з додатком 2.

3. Затвердити Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених для фінансування заходів бюджетних коштів на лікування, консультативно-діагностичне обстеження та ведення комп’ютерних програм обласної програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, згідно з додатком 3.

4. Відповідальними виконавцями та головними розпорядниками коштів, які виділятимуться з обласного бюджету для виконання заходів Програми, визнати департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

5. Рекомендувати органам місцевого самоврядування області розробити та затвердити відповідні програми, передбачивши видатки на фінансування витрат, пов’язаних із реалізацією Програми.

6. Відповідальним виконавцям звітувати про хід виконання Програми двічі у рік.

7. Рішення обласної ради від 02.11.2017 № 775 «Про програму соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2017-2021 роки» визнати таким, що втратило чинність.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів. 

 

 

 

Голова обласної ради                                                                        В.В. Ширма

Додаток до проекту рішення

 

 

 

Розробник проекту рішення:
Департамент праці та соціального захисту
населення Житомирської ОДА
Відповідальна особа:
Глушенко В.В., тел, 42-19 56

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2