Про Порядки використання коштів обласного бюджету за Програмою розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2016- 2020 роки

Проект

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

П’ятнадцята сесія                                                                 VIІ скликання

від                                 №

Про Порядки використання коштів
обласного бюджету за Програмою розвитку
агропромислового комплексу
Житомирської області на 2016- 2020 роки

Відповідно до частини 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подання обласної державної адміністрації від 07.02.2018 № 0724/51/2-18, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села від                          , з питань бюджету і комунальної власності  від                            , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1.    Затвердити Порядок надання і використання коштів з обласного бюджету, що спрямовуються сільськогосподарським підприємствам як спеціальна бюджетна дотація за приріст поголів’я корів молочного, м’ясного та комбінованого напрямів продуктивності, згідно з додатком 1.
2.    Затвердити Порядок надання і використання коштів з обласного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для виплати часткового відшкодування вартості закуплених племінних телиць, нетелей, корів, згідно з додатком 2.
3.    Затвердити Порядок надання і використання коштів з обласного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для виплати відшкодування вартості закуплених установок індивідуального доїння, згідно з додатком 3.
4.    Затвердити Порядок використання коштів  з обласного бюджету для  часткового відшкодування вартості витрат на сертифікацію відповідності виробництва органічної продукції та часткового відшкодування вартості органічного насіннєвого матеріалу сільськогосподарським підприємствам згідно з додатком 4.
5.    Затвердити Порядок  надання фінансової підтримки з обласного бюджету, що спрямовується на розвиток  сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів за придбання обладнання, згідно з додатком 5.
6.    Затвердити Порядок  надання    і використання фінансової підтримки з обласного бюджету, що спрямовується для виплати часткового відшкодування вартості витрат фермерським господарствам на придбання  причіпної  та навісної сільськогосподарської техніки   і обладнання, згідно з додатком 6.
7.    Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села.

 

 

Голова обласної ради                                                        В.В. Ширма

Додатки до проекту

 

Розробник проекту рішення:
Управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.
Відповідальна особа: Кирилюк Р.М. начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації
тел. 47-47-50

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2