Про внесення змін у рішення обласної ради від 10.09.15 №1576, зі змінами

Проект

 

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
Р І Ш Е Н Н Я

П’ятнадцята сесія                                                                           VІІ cкликання

від                          №

Про внесення змін у рішення
обласної ради від 10.09.15 №1576,
зі змінами

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подання обласної державної адміністрації від 15.02.2018 №0918/51/2-18 та пропозиції департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку від                         , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни у рішення обласної ради від 10.09.15 №1576 «Про Програму стимулювання населення, ОСББ, ЖБК Житомирщини щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження на 2015 - 2018 роки», зі змінами, виклавши підпункт 2) пункту II «Запровадження на обласному рівні механізмів стимулювання:» розділу IV «Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, строки виконання Програми» додатка до рішення у такій редакції:

«2) населення до встановлення та експлуатації приватних сонячних електростанцій як альтернативного джерела електричної енергії шляхом одноразового відшкодування власних або кредитних коштів з обласного бюджету у розмірі 20% їх вартості, але не більше 50,00 тис. грн.».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку.

 

Голова обласної ради                                                                    В.В. Ширма

Додаток до проекту рішення

 

Розробник проекту рішення:
Департамент містобудування, архітектури,
будівництва та житлово-комунального
господарства облдержадміністрації
Відповідальна особа:
Забродський Г.О. заступник директора департаменту
тел. 47-47-12

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2