Про погодження надання гірничого відводу

 проект

trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ 


П’ятнадцята    сесія         VІІ скликання

від         №   

Про погодження надання
гірничого відводу

Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 3 Перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», п. 6 додатка 2 до Положення про порядок надання гірничих відводів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від  27.01.95 №59, розглянувши звернення філії «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» публічного акціонерного товариства «Об’єднана хімічна компанія» від  24.10.17  №13/2489, від 21.12.17  № 01/3214, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села від 21.02.18, з питань екології, охоронинавколишньогосередовищатавикористанняприроднихресурсів  від 01.03.18, обласна рада

ВИРІШИЛА:

         1. Погодити надання гірничого відводу  публічному акціонерному товариству «Об’єднана хімічна компанія» на розробку Букінської ділянки Межирічного родовища титанових руд, яке розташоване на земельній ділянці, що перебуває у постійному користуванні ДП «Пулинський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради.

         2. Погодити проведення геологорозвідувальних робіт на земельній ділянці в межах гірничого відводу за угодою із землекористувачем.

         3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села.
Голова обласної ради                                                                                В.В. Ширма

 

 

 

Розробник проекту рішення:
виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Ковтуненко М.Г. начальник
управління з питань реформи місцевого
самоврядування, та децентралізації влади,
впровадження проектів та прогрм виконавчого апарату
обласної ради, 42-01-74
Дата розміщення на офіційному веб-сайті обласної ради:Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2